Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лека Юлія Дмитрівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
12 років досвіду
8,05
Консультація 350 грн.
Юлія Дмитрівна спеціалізується на діагностиці та лікування хвороб жіночих статевих органів. Лікар надає консультативні послуги, лікує інфекційні та запальні захворювання, патології шийки матки, гормональні порушення в гінекології.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Записатися на прийом
Чернівці вул. Воробкевича, 33
Записатися на прийом

Відгуки пацієнтів

Альбина
18 марта '19р.
Пришла на осмотр к Юлии Дмитриевне. После осмотра на кресле она сказала, что у меня эрозия шейки матки. Назначила анализы, мазки. После получения всех результатов сказала, что пока я не рожала прижигать или трогать эрозию не стоит. Сейчас прохожу консервативное лечение и наблюдаюсь.
8
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2005 р. — закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю "лікувальна справа";
  • 2008 р. — інтернатуру на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика за спеціальністю "акушерство та гінекологія".

Курси

  • 2012 р. — підвищення кваліфікації на базі БДМУ на тему "Актуальні аспекти перинатальної медицини";
  • 2014 р. — цикл тематичного удосконалення на базі БДМУ "Фізіологія перинатального періоду", цикл стажування за фахом "Акушерство та гінекологія", цикл тематичного удосконалення "Екстрагенітальна патологія в акушерстві та гінекології";
  • 2016 р. — цикл тематичного удосконалення "Патологічні стани в акушерстві та гінекології", цикл тематичного удосконалення на базі БДМУ "Фонові та передракові стани шийки матки та ендометрія. Кольпоцервікоскопія. Лікування";
  • 2017 р. — тренінг на тему "Кольпоскопія у діагностиці норми та патології шийки матки" та майстер-клас на тему "Діагностика епітеліальної норми шийки матки. Цитологія та кольпоскопія, паралелі обстеження".