Ларина Ирина Юрьевна

Невролог
Врач высшей категории
Врач специализируется на диагностике и терапии неврологических заболеваний. Успешно лечит вегетососудистую дистонию, хроническую нейропатическую боль, рассеянный склероз, головокружения, последствия инсультов и черепно-мозговых травм. Для уточнения диагноза назначает лабораторные анализы, КТ и МРТ.

Олена
Дуже вдячна Ірині Юріївні за допомогу. Професійно, зрозуміло. Призначила лікування, вже закінчуємо курс. Дуже задоволений чоловік, сказав, що будемо звертатися лише до цього лікаря. Дякуємо.
Лариса
Доктор відмінний. Дуже уважно вислухала, оглянула, все докладно розповіла і показала. Фахівець високого рівня. Спілкуватися з нею одне задоволення, відчувається багаторічний досвід. Лікуванням і клінікою дуже задоволений.
Віра
Прийом дуже сподобався! Лікар розумний, доброзичливий, уважний. Дуже доступно пояснив суть проблеми, та приводить зрозумілі приклади. В загальному професіонал своєї справи !!! Рекомендації виконую, уже допомагають. Рекомендую!

• 1992 - Днепропетровский мед. Институт.

• 07.05.2020 - Ужгород

• Член ассоциации превентивной и антиэйджинг медицины