Ларіна Ірина Юріївна

Невролог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії неврологічних захворювань. Успішно лікує вегетосудинну дистонію, хронічний нейропатичний біль, розсіяний склероз, запаморочення, наслідки інсультів та черепно-мозкових травм. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, КТ та МРТ.

Лариса
Доктор відмінний. Дуже уважно вислухала, оглянула, все докладно розповіла і показала. Фахівець високого рівня. Спілкуватися з нею одне задоволення, відчувається багаторічний досвід. Лікуванням і клінікою дуже задоволений.
Віра
Прийом дуже сподобався! Лікар розумний, доброзичливий, уважний. Дуже доступно пояснив суть проблеми, та приводить зрозумілі приклади. В загальному професіонал своєї справи !!! Рекомендації виконую, уже допомагають. Рекомендую!
Олена
Дуже вдячна Ірині Юріївні за допомогу. Професійно, зрозуміло. Призначила лікування, вже закінчуємо курс. Дуже задоволений чоловік, сказав, що будемо звертатися лише до цього лікаря. Дякуємо.

• 1992 р. — Дніпропетровський мед. інститут.

• 2020 р. — м. Ужгород.

• Член асоціації превентивної та антиейджинг медицини.