Кулянда Юлія Юріївна

Гінеколог
Лікар займається терапією захворювань статевої системи. Проводить комплексний огляд, направляє на лабораторні та інструментальні методи діагностики. Лікує запальні та бактеріальні захворювання, з включенням кандидозу, вагініту, ерозії так кіст будь-якого походження.

Євгенія
У нашому місті досить складно знайти хорошого лікаря. Але на превелике щастя я випадково потрапила на прийом до Юлії Юріївни. Лікар хоч я молода, але надзвичайно кваліфікована, кардинально новий підхід до діагностики та принципів лікування. Уважна до найменших дрібниць. Дуже задоволена прийомом!
Василина
Мені також випала така можливість пройти курс лікування в в надзвичайно приємної людини,а саме головне в Спеціаліста своєї справи,я дуже задоволена.Дякую вам Юля Юріївна.Рекомендую
Дуже кваліфікований лікар,і що дуже важливо-гарна людина.Перебувала на обліку по вагітності -дуже задоволена,адже лікар дуже уважна.Рекомендую всім.

• 2009–2015 рр. — навчалась в ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського МОЗ України» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2015–2018 рр. — проходила інтернатуру на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського та КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2», здобула кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Гінекологія»

Курси

• 2018 р. — учасник навчального циклу семінарів «Здоров’я жінки у 21 столітті», м. Хмельницький.
  • 2019р. — учасник телемосту «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги».
  • 2019 р. — пройшла навчання на майстер-класі «Патологія шийки матки», м. Тернопіль.
  • 2019 р. — учасник науково-практичної конференції, м. Львів.
  • 2019 р. — учасник науково-практичної конференції «Від скринінгу до лікування злоякісних пухлин жіночої сфери. Час нових можливостей», м. Львів
  • 2019 р. — учасник тренінг-практимуму « Актуальні GuideLines гінекології», м. Львів
  • 2019 р. — приймала участь в ІІІ міжнародному конгресі « Планування сім’ї», м. Київ
  • 2019 р. — Пленум асоціації гінекологів України та науково-практична конференція з міжнародною участю «Гінекологія: Актуальні та дискусійні питання», м. Київ