КУЛЯНДА ЮЛІЯ ЮРІЇВНА

Тернопіль просп. С. Бандери, 41

Відгуки пацієнтів

Немає відгуків
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2009 - 2015 рр. – навчалась в ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського МОЗ України» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2015 - 2018рр. проходила інтернатуру на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського та КНП « Тернопільська комунальна міська лікарня №2», здобула кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Гінекологія»

Курси

• 2018 р. – учасник навчального циклу семінарів «Здоров’я жінки у 21 столітті», м. Хмельницький.
  • 2019р. – учасник телемосту «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги».
  • 2019 р. – пройшла навчання на майстер-класі «Патологія шийки матки», м. Тернопіль.
  • 2019 р. – учасник науково-практичної конференції, м. Львів.
  • 2019 р. – учасник науково-практичної конференції «Від скринінгу до лікування злоякісних пухлин жіночої сфери. Час нових можливостей», м. Львів
  • 2019 р.- учасник тренінг-практимуму « Актуальні GuideLines гінекології», м. Львів
  • 2019 р. – приймала участь в ІІІ міжнародному конгресі « Планування сім’ї», м. Київ
  • 2019 р. – Пленум асоціації гінекологів України та науково-практична конференція з міжнародною участю «Гінекологія: Актуальні та дискусійні питання», м. Київ
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, гінеколог, онкогінеколог, дитячий гінеколог