Коваль Валентина Григорівна

Кардіолог
Лікар вищої категорії
завідувач кардіологічного відділення КНП"8 МКЛ"
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні ішемічної хвороби серця, гіпертонії, серцевої недостатності, стенокардії та інших захворювань. Є Заслуженим лікарем України. Нагороджена почесною грамотою Кабінету міністрів України, дипломом міського Голови та відзнакою «Золотий герб м. Львова».

Дуже хороший спеціаліст! Зверталися з батьком до цього лікаря. Вона призначила додаткові методи обстеження. та за їхніми результатами поставила діагноз. Тепер мені абсолютно зрозуміло, з чим боротися. Лікування допомогло. Рекомендую!
Таня Х.
Нещодавно у мене з'явилися не приємні відчуття в ділянці серця. Я звернувся до цього спеціаліста, вона мене оглянула та обстежила. Розпитала про спосіб життя. Пояснила, що якщо так багато палити, буде ставати дедалі гірше. Це справило на мене враження, покинув. Лікар хороший!

• У 1977р закінчила Львівський державний медичний інститут за спеціальністю лікувальна справа
  • 1977-1978рр - інтернатура за спеціальністю «Терапія»;
  • 1979-1981рр. - клінічна ординатура за спеціальністю «Кардіологія»;

• Регулярнее стажування в Україні та стажування в кардіологічних клініках Польщі (Катовіце, Замость), Чехії (Прага);
  • Участь у Європейських конгресах кардіологів ( Прага, Відень, Барселона),
  • щорічному Конгресі кардіологів України, та інших конференціях і симпозіумах з міжнародною участю

Лікар-кардіолог занимається лікуванням захворювань

• гіпертонії, ішемічної хвороби серця,
  • порушень серцевого ритму,
  • серцевої недостатності та ін.