Корчиста Руслана Валеріївна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Спеціаліст проводить діагностику і лікування гінекологічних захворювань. Виконує ультразвукове дослідження щитовидної залози, органів черевної порожнини і малого тазу. Лікує патології шийки матки, молочницю, вагініт, передменструальний синдром, порушення менструального циклу. Займається встановленням і видаленням внутрішньоматкової спіралі.

Марічка
Сильно порушився менструальний цикл, вирішила не затягувати, а одразу звернутися до фахівця. Руслана Валеріївні під час прийому докладно розпитала мене про всі особливості, ретельно вивчила результати аналізів та досліджень, які уже були, сама провела контрольне УЗД і призначила лікування, яке виявилося досить ефективним. Буду звертитися ще.
Діана
Лікар просто супер
Звертаюсь вже не вперше,лікар просто від бога Раджу всім)

• 2012 р. - Буковинський державний медичний університет;
  • 2012 р. - інтернатура на базі Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова.

Курсі

• 2012 р. - учасник регіональної науково-практичної конференції «Інноваційні технології в практиці лікаря гінеколога»;
  • 2013 р. - учасник національного циклу семінарів «Сучасні шляхи покращення акушерсько-гінекологічної та пренатальної допомоги в Україні»;
  • 2015 р. - сертифікат лікаря акушер-гінеколога;
  • 2015 р. - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики;
  • 2015 р. - учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю «Роль дефіциту магнію в акушерстві та гінекології»;
  • 2016 р. - учасник науково-практичної конференції «Органозберігаючі напрямки лікування в практичній гінекології. Неможливе можливо»;
  • 2017 р. - успішно пройшла тренінг «Акушерські кровотечі. Геморагічний шок, ДВЗ-синдром в акушерстві»;
  • 2017 р. - учасник навчального циклу семінарів у форматі телемосту «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги»;
  • Учасник міжрегіонального науково-практичної конференції «Інновації в акушерсько-гінекологічній практиці».