Колесник Олег Петрович

Семейный врач, Терапевт
Врач специализируется на диагностике, профилактике и лечении заболеваний внутренних органов у взрослых и детей. Принимает пациентов с одышкой, резкими перепадами артериального давления, кашлем, изжогой, кожными высыпаниями и отечностью нижних конечностей. В работе использует современные методики.

Дуже хороший лікар, мені сподобалося те, що вона досвідчена і дуже уважна. Дала прості, але дуже дієві поради, які мені вже допомагають. На повторному прийомі все також пройшло на найвищому рівні! Дуже вдячна лікарю за допомогу. Рекомендую!
Мирослава
Попередній клієнт, трохи затримався. Але лікар, намагалася досконально вивчити саму проблему, і справді хотіла допомогти у вирішенні її. Все докладно розповіла та розписала лікування, давши при цьому усі необхідні пояснення. Дякую!

• 1994-2000 гг. — Винницкий медицинский университет, специализация: лечебное дело.