Колесник Олег Петрович

Сімейний лікар, Терапевт
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань внутрішніх органів у дорослих і дітей. Приймає пацієнтів із задишкою, різкими перепадами артеріального тиску, кашлем, печією, шкірними висипаннями і набряком нижніх кінцівок. В роботі використовує сучасні методики.

Дуже хороший лікар, мені сподобалося те, що вона досвідчена і дуже уважна. Дала прості, але дуже дієві поради, які мені вже допомагають. На повторному прийомі все також пройшло на найвищому рівні! Дуже вдячна лікарю за допомогу. Рекомендую!
Мирослава
Попередній клієнт, трохи затримався. Але лікар, намагалася досконально вивчити саму проблему, і справді хотіла допомогти у вирішенні її. Все докладно розповіла та розписала лікування, давши при цьому усі необхідні пояснення. Дякую!

• 1994-2000 рр. — Вінницький медичний університет, спеціалізація : лікувальна справа.