Якименко Галина Володимирівна

Лікар першої категорії, завідуюча поліклінічним відділенням Якименко Галина Володимирівна виконує професійну діяльність в області акушерства та гінекології. Надає необхідну консультацію, проводить обстеження жінок та лікування патологічних змін. Проводить ультразвукову діагностику стану вагітної жінки, навколоплідних вод, плаценти, матки. Надає повну інформацію про ріст та розвиток плода. Роз’яснює результаті проведеної роботи та фіксує інформацію в довідці.

+38 (044) 500-49-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01

Тернополь ул. Шептицкого, 1б

Робила УЗД на виявлення позаматкової вагітності у цієї лікарки. Додатково взяли оплату за консультацію, якої не було. І ще сказала здати кров для впевненості, хоча як виявилося, вже після здачі аналізу, що овуляція і місячні у мене будуть ще не скоро (я годуюча мама). То ж я не зрозуміла - чи це настільки непрофесійний лікар і не знає, що без овуляції не може бути ніякої вагітності, чи то не довіряє своїм результатам УЗД, чи це просто викачування грошей. За аналіз крові заплатила вдвічі більше, ніж коштує в Сінево. І в загальному УЗД мені коштувало 500 грн.
Зорина
Консультировалась перед родами, могли быть проблемы. Но все прошло замечательно. Врач меня успокоила, все объяснила.
Ельвира
21 мая '16г.
Наблюдалась на протяжении беременности. Все отлично))

Освіта

• 2002 р. - Тернопільська державна медична академія;
  • 2004 р. - Інтернатура по спеціальності «Акушерство та гінекологія».

Курси

• 2011 р. - курси спеціалізації «УЗД» на базі Львівського національного медичного університету ім.  Д. Галицького.
Похожие специалисты:
Акушер-гінеколог, Репродуктолог