Якименко Галина Володимирівна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД
21 рік досвіду
Лікар першої категорії, завідуюча поліклінічним відділенням Якименко Галина Володимирівна виконує професійну діяльність в області акушерства та гінекології. Надає необхідну консультацію, проводить обстеження жінок та лікування патологічних змін. Проводить ультразвукову діагностику стану вагітної жінки, навколоплідних вод, плаценти, матки. Надає повну інформацію про ріст та розвиток плода. Роз’яснює результаті проведеної роботи та фіксує інформацію в довідці.

Ірина
Приємна та уважна лікарка. Кожного вислухає і дає правильну пораду. Я з сестрою спостерігаюся у Галини Володимирівни вже тривалий час. І на обліку по вагітності в неї була . Рекомендую як хорошого спеціаліста
27 квітня '17р.
Робила УЗД на виявлення позаматкової вагітності у цієї лікарки. Додатково взяли оплату за консультацію, якої не було. І ще сказала здати кров для впевненості, хоча як виявилося, вже після здачі аналізу, що овуляція і місячні у мене будуть ще не скоро (я годуюча мама). То ж я не зрозуміла - чи це настільки непрофесійний лікар і не знає, що без овуляції не може бути ніякої вагітності, чи то не довіряє своїм результатам УЗД, чи це просто викачування грошей. За аналіз крові заплатила вдвічі більше, ніж коштує в Сінево. І в загальному УЗД мені коштувало 500 грн.

• 2002 р. - Тернопільська державна медична академія;
  • 2004 р. - Інтернатура по спеціальності «Акушерство та гінекологія».

Курси

• 2011 р. - курси спеціалізації «УЗД» на базі Львівського національного медичного університету ім.  Д. Галицького.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Главный врач