Якименко Галина Володимирівна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД
14 років досвіду
Лікар першої категорії, завідуюча поліклінічним відділенням Якименко Галина Володимирівна виконує професійну діяльність в області акушерства та гінекології. Надає необхідну консультацію, проводить обстеження жінок та лікування патологічних змін. Проводить ультразвукову діагностику стану вагітної жінки, навколоплідних вод, плаценти, матки. Надає повну інформацію про ріст та розвиток плода. Роз’яснює результаті проведеної роботи та фіксує інформацію в довідці.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

+38 (035) 240-55-39 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Лікар працює в клініці:
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б

Відгуки пацієнтів

27 квітня '17р.
Робила УЗД на виявлення позаматкової вагітності у цієї лікарки. Додатково взяли оплату за консультацію, якої не було. І ще сказала здати кров для впевненості, хоча як виявилося, вже після здачі аналізу, що овуляція і місячні у мене будуть ще не скоро (я годуюча мама). То ж я не зрозуміла - чи це настільки непрофесійний лікар і не знає, що без овуляції не може бути ніякої вагітності, чи то не довіряє своїм результатам УЗД, чи це просто викачування грошей. За аналіз крові заплатила вдвічі більше, ніж коштує в Сінево. І в загальному УЗД мені коштувало 500 грн.
Зорина
12 жовтня '16р.
Консультировалась перед родами, могли быть проблемы. Но все прошло замечательно. Врач меня успокоила, все объяснила.
Ельвира
21 травня '16р.
Наблюдалась на протяжении беременности. Все отлично))
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2002 р. - Тернопільська державна медична академія;
  • 2004 р. - Інтернатура по спеціальності «Акушерство та гінекологія».

Курси

• 2011 р. - курси спеціалізації «УЗД» на базі Львівського національного медичного університету ім.  Д. Галицького.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Репродуктолог