Івасівка Зеновія Михайлівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
врач вищої категорії
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, національний експерт з планування сім'ї та репродуктивного здоров'я. Лікар проводить контроль вагітності та лікування різноманітних хвороб гінекологічного профілю.Зеновія Михайлівна пройшла стажування в Джорджтаунському університеті ім.Дж.Хопкінса з проблем охорони репродуктивного здоров’я та планування сім’ї (м.Вашингтон,штат Колумбія). Є головним лікарем Центру репродукції Паренс-Україна.

Яна
Зеновія Михайлівна висококваліфікований гінеколог з великим практичним досвідом. Подобається, що їй не складно по закінченні прийому, відповісти на деякі питання пацієнта.
Віра
Вважаю, що мені пощастило с гінекологом. Якщо би не Зеновія Михайлівна, навряд чи так швидко вирішила свої проблеми.
ОЛЕНА
Дуже задоволена! Довго лікувалася від непліддя, тільки у Зеновії Михайлівної досягнула бажаного результату. Дякую Вам!!!

• Член Української асоціації репродуктивної медицини
Схожі спеціалісти: