Ільїн Дмитро Юрійович

Акушер-гинеколог
7 років досвіду
Консультація 300 грн.
Дмитро Юрійович Ільїн спеціалізується в галузі акушерства та гінекології. Надає консультативно-діагностичні послуги, проводить обстеження, допомагає з питань планування сім’ї та вагітності, здійсню лікування та профілактику захворювань (андексит, ерозія), травм, гормональних порушень, онкологічних утворень жіночої репродуктивної системи.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Хмельницький вул. Подільська, 93/1 (2 поверх)

Відгуки пацієнтів

Тетяна
29 июля '18р.
Дуже хороший лікар, вилікував мені швидко і не боляче ерозію яка турбувала мене не один рік.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2012 р. – навчання у Вінницькому національному університеті ім. М.І. Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 2015 р. – інтернатура на базі Хмельницького міського перинатального центру, кафедра акушерства та гінекології.

Курси

• 2016 р. – конференція м.Київ "Імунологічні аспекти в акушерстві та гінекології";
  • 2016 р. – конференція м. Вінниця "Сучасні аспекти збереження і відновлення здоров'я жінки";
  • 2016 р. – конференція м. Тернопіль "Жіноче здоров’я : імплементація сучасних протоколів в клінічну практику";
  • 2017 р. – конференція м.Тернопіль "Актуальні питання сучасного акушерства".