Бовсуновський Валентин Васильович

Гінеколог
Лікар вищої категорії Бовсуновський Валентин Васильович спеціалізується в області гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням захворювань шийки матки, дисфункції, полікістозу яєчників, аднекситу, сальпінгіту, сальпінгоофориту, кандидозу (молочниці), трихомоніазу. Спеціалізується на взятті гінекологічних мазків на дослідження мікрофлори.

Вита
Валентин Васильевич - гинеколог от Бога! В беседе со мной сказал, что всех своих пациентов лечит, как родственников. Для меня эти слова звучали словно песня. Теперь я уверена, что у меня есть личный гинеколог, которого с гордостью могу рекомендовать всем!
Прекрасный специалист, вежливый человек. Побольше б таких!
Алла
Валентин Васильевич опытный гинеколог, для него нет трудностей постановки диагноза даже в сложных случаях. Отличный врач!
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Главный врач