Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Бісярін Олег Юрійович

Акушер-гінеколог, Гінеколог
21 рік досвіду
кандидат медичних наук
8,97
Консультація 550 грн.
Лікар акушер-гінеколог. Займається лікуванням та діагностикою гінекологічних захворювань, проводить широкий спекрт оперативних втручань, спеціалізується на репродуктивній гінекології. Закінчив Львівський державний медичний університет.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Відгуки пацієнтів

Iryna
20 апреля '19р.
Очень четко работает, хороший диагност, относится бережно к организму пациентов, не делает сразу дорогостоящих процедур, если нет срочной необходимости, даёт организму шанс восстановиться. Речь о полипе после выкидыша, если не выйдет с последующими месячными, только тогда гистероскопия.
10
Ірина
12 июня '18р.
Чудовий лікар, вирішив мою проблему ,яка висіла загрозою для мого життя. Дуже задоволена ним, вселив в мене силу та віру боротися до успіху.
10
Люба
18 апреля '18р.
Надзвичайний лікар та чудова людина. Спокійний, терплячий та з гарним почуттям гумору. За порадою, звернулась до цього лікаря щодо лапароскопії з видалення тератоми. Все детально розповів про процедуру, підготовку, післяопераційний період і тд. І за 4 дні призначили процедуру. До консультації з лікарем Бісяріним я дуже боялась, проте опісля наступні дні перед операцією я була вже спокійна. В день операції, в клініці була дуже приємна та спокійна атмосфера. Олег Юрійович та лікар-анастезіолог мали зі мною розмову і в операційну я йшла у гарному настрої та з посмішкою. Все пройшло швидко і наступного дня я була вже вдома, а післяопераційний період проходив напрочуд легко і безболісно.
10
Ірина
06 ноября '17р.
Дуже хороший спеціаліст! Висококваліфікований хірург, педантичний та акуратний, завжди несе своїм паціентам хороший настрій Не сумнівайтеся, після його допомоги у вас обовязково буде жіноче здоров'я та радість материнства!
10
Оксана
06 января '17р.
Три рази в мене був викидень. Коли звернулася до Олега Юрійовича, він пояснив, чому так відбувається. Ми почали лікування, потім я завагітніла - і на цей раз змогла виносити здорового малюка. Я дуже вдячна!
6
Оля
24 октября '18р.
Надзвичайно хороший лікар! Доступно пояснив проблему, порадив, підтримав. Перед лапароскопію дуже переживала, але Олег Юрійович зумів розвеселити і переконати, що все буде добре. Після операції дуже детально розписав що можна і не можна. Дуже вдячна йому і рекомендуватиму його усім, адже це лікар і людина з великої букви!!!!
10
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Інформація про лікаря

Освіта 

  • 1999 р. - Львівський державний медичний університет з відзнакою;
  • Інтернатура в Київському Національному медичному університеті ім.Богомольця;
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук.

Курси

  • 2003 р. - Школа репродуктивного здоров’я, Санта-Круз, США;
  • 2004 р. - Університетська клініка св.Єлізавети, Штраубінг, Німеччина;
  • 2005 р. - Зальцбурзькі медичні школи з охорони материнства і дитинства, Австрія;
  • 2009 р. - Зальцбурзькі медичні школи з охорони материнства і дитинства, Австрія;
  • 2012 р. - Поглиблений курс лапароскопічної гінекології, Клермон-Ферран, Франція.