Бараташвілі Георгій Нодаріевич

Акушер-гінеколог, Репродуктолог
лікар першої категорії
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії спеціалізується на лікуванні безпліддя з використанням допоміжних репродуктивних технологій. Надає послуги проведення хірургічних гінекологічних втручань, у тому числі гістероскопії. Діагностує та лікує захворювання яєчників та матки. Веде вагітних.

Аліса
Бараташвілі чудовий лікар, про роботу якого чула багато схвальних відгуків, тому в свій час і звернулась до нього. Дійсно гарний гінеколог, з почуттям гумору, вміє підтримати пацієнта. Мені допоміг без проблем!
Спасибо за профессионализм!
Бараташвілі досвідчений і позитивний лікар. Швидко вилікував у мене молочницю. Велике йому спасибі за допомогу, чуйність і уважність, а також за корисні консультації!
Лідія
02 квітня '23р.
Чуйний та грамотний спеціаліст,щиро дякую за консультацію.
Лариса
Георгій Нодарієвич дійсно дуже хороший спеціаліст. Має золоті руки і добре серце! Тільки до нього звертаюся зі своїми проблемами:)
Лариса
Спасибо ему за всё. после срочной операции вел всё время реабилитации, и сейчас планово к нему хожу. всё детально расскажет и покажет

• 2006 р. — Буковинський державний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2009 р. — Національна медична академія послядіпломного освіти ім. П.Л. Шупика, інтернатура за фахом "Акушерство і гінекологія".
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Главный врач