Атаманюк Світлана Василівна

Гінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Лікує передменструальний синдром, патології шийки матки, клімакс, розлади менструального циклу, ерозію та дисплазію шийки матки та інші. Займається профілактикою хвороб, що передаються статевим шляхом. Володіє безліччю маніпуляцій, проводить кольпоскопію.

Ольга Олегівна
10 квітня '19р.
Прекрасна клініка, затишна атмосфера, відмінний персонал. Була тут у лікаря-гінеколога, все на вищому рівні. Незважаючи на молодий вік, лікар кваліфікований фахівець, дуже приємний та чуйний. Провела повноцінну консультацію, огляд, все пояснила, розповіла. Я отримала цінну інформацію та відповідне лікування. Рекомендую!
Тетяна
01 квітня '19р.
Щиру подяку висловлюю лікарю-гінекологу Світлані Василівні - розумна та відповідальна, компетентний спеціаліст із гуманним ставленням до пацієнтів. Під час огляду панувала хороша атмосфера, лікар була привітною. У результаті чого ми добилися позитивних результатів. Хочеться підкреслити відмінну роботу керівництва за правильно набраних спеціалістів!
Наталія
Коли захворіла, дуже ретельно та прискіпливо обирала лікаря. Знайомі фахівці порадили саме Світлану Василівну, тому звернулася до неї. І задоволена результатом. Лікування проходить вдало. Я рада, що зробила саме такий вибір. Дуже кваліфікований спеціаліст.

• 2015 р. - Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського (Тернопіль), лікувальна справа;
  • 2018 р. - інтернатура  за спеціальністю «гінекологія» на базі КНП "Тернопільська комунальна міська лікарня №2".

Курсі

• 2016 р. - участь у міжнародній конференції «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги»;
  • 2017 р. - участь у міжнародній конференції «Актуальні питання патології шийки матки та перинатології».