Андрійчук Тетяна Володимирівна

Гінеколог
лікар другої категорії
Тетяна Володимирівна спеціалізується в області гінекології. Лікує жіноче непліддя, ерозію шийки матки, дисплазію вульви, поліпи жіночих полових органів. Виконує кольпоскопію, біопсію шийки матки, бужування цервікального каналу, видалення кондилом.

Олена М.
Хочу подякувати Тетяні Володимирівні за чуйність та оперативність. Мало часу приділялала своєму жіночому здоровью і не помітила як з'явилися попіломи. Дуже стидно і страшно було йти до лікаря, але нічого не поробиш...така вона наша жіноча доля. Дякую ще раз Тетяні! Врятувала мене.
Валерия Мельник
Здравствуйте! Хочу выразить благодарность врачу вашей клинике, Андрийчук Татьяне, великолепному врачу и просто хорошему человеку! Помогла мне избавиться от моих страхов, посоветовала отличное средство для интимной гигиены.

• 2006 р. — Буковинський державний медичний університет, факультет "Лікувальна справа";
  • 2009 р. — інтернатура за фахом "Акушерство і гінекологія".

Курси

• 2010 р. — підготовка за спеціалізацією "онкогінекологія", Донецький національний медичний університет ім. М.Горького, сертифікований фахівець з кольпоскопії;
  • 2013 р. — присвоєно кваліфікацію лікаря-гінеколога другої категорії.