Андрійчук Тетяна Володимирівна

Гінеколог
14 років досвіду
лікар другої категорії
Консультація 340 грн.
Тетяна Володимирівна спеціалізується в області гінекології. Лікує жіноче непліддя, ерозію шийки матки, дисплазію вульви, поліпи жіночих полових органів. Виконує кольпоскопію, біопсію шийки матки, бужування цервікального каналу, видалення кондилом.

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Чернівці вул. Воробкевича, 33

Відгуки пацієнтів

Олена М.
21 июля '18р.
Хочу подякувати Тетяні Володимирівні за чуйність та оперативність. Мало часу приділялала своєму жіночому здоровью і не помітила як з'явилися попіломи. Дуже стидно і страшно було йти до лікаря, але нічого не поробиш...така вона наша жіноча доля. Дякую ще раз Тетяні! Врятувала мене.
Валерия Мельник
17 июля '18р.
Здравствуйте! Хочу выразить благодарность врачу вашей клинике, Андрийчук Татьяне, великолепному врачу и просто хорошему человеку! Помогла мне избавиться от моих страхов, посоветовала отличное средство для интимной гигиены.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2006 р. — Буковинський державний медичний університет, факультет "Лікувальна справа";
  • 2009 р. — інтернатура за фахом "Акушерство і гінекологія".

Курси

• 2010 р. — підготовка за спеціалізацією "онкогінекологія", Донецький національний медичний університет ім. М.Горького, сертифікований фахівець з кольпоскопії;
  • 2013 р. — присвоєно кваліфікацію лікаря-гінеколога другої категорії.