Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Броцька О.Ф.

Стоматолог
7,82
Лікар Броцька О. Ф. спеціалізується в області стоматології. Надає повну консультацію стосовно стану зубів пацієнта, а також його ротової порожнини загалом. Займається лікуванням зубів різної складності, включаючи лікування кореневих каналів з використанням найпередових методів діагностики. Окремим видом спеціалізації є пломбування зубів та їх каналів з подальшим дослідженням їх стану. Художня реставрація зубів - той вид професійної діяльності, який вирізняє лікаря Броцьку, надаючи їй перевагу як високоякісному спеціалісту. Окрім того, лікар займається вибілюванням зубів, використовуючи найсучасніші методи.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Пирогова, 3а

Відгуки пацієнтів

Олена
21 июня '17р.
Відмінне знання своєї справи, високий професіоналізм , щирість, доброзичливість - все це про Олену Феліксівну.Приїзджаю до неї з Немирова , жодного разу не пошкодувала
7
Микола
14 февраля '17р.
Повний спектр стоматологічних послуг отримую у Броцької вже на протязі 2 років. Не було жодного приводу поставити під сумнів високу кваліфікацію лікаря. Крім якісного лікування, отримав багато корисних порад від неї. Так що, повністю задоволений сервісом!
8
Олександр
26 октября '16р.
Броцька класний стоматолог! Лікування у неї завжди ефективне, адекватне. Доброзичлива, пам'ятає своїх постійних пацієнтів, вміє підтримати розмову. Рекомендую.
10
Инна
17 сентября '16р.
Обращалась для лечения кариеса. Результатом довольна!
8
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)