Літвінов М.С.

Стоматолог-ортопед
Лікар-ортопед спеціалізується в питаннях протезування. Надає ортопедичну консультацію про різновиди імплантації, специфіку відновлення посмішки. Займається встановленням імплантатів, зубних протезів, коронок. В функції обов’язків входить відновлення частини зуба чи пошкодженої коронки. Слідкує за станом ротової порожнині пацієнта в період протезування, приживання імплантатів.
Вінниця вул. Пирогова, 3 А

Валентина Павловна
Выражаю огромную благодарность доктору Литвинову за его золотые руки - он сделал то, что другим врачам было не под силу многие годы. Я искренне благодарна судьбе, что привела меня к этому замечательному ортопеду и я наконец смогла восстановить свою улыбку и стала нормально есть.
Сабина
Выполнял протезирование. Спасибо за красивую улыбку))
Буквально сьогодні була у Літвінова. Дуже рада, що зупинила свій вибір саме на ньому. Доктор дуже приємний в спілкуванні, все пояснює. При виборі метода лікування нічого не нав'язує, прислухається до побажань пацієнта.

Стоматолог-ортопед надає послуги

• консультативний прийом;
  • протезування зубів;
  • відновлення зуба;
  • зубна імплантація.

Стоматолог-ортопед займається лікуванням хвороб

• ерозія емалі;
  • повна або часткова втрата зуба;
  • зміна кольору емалі.
Схожі спеціалісти: