Станіславова Ірина Павлівна

Стоматолог-гігієніст
Стоматолог-гігієніст, закінчила Могилів-Подільський медичний коледж. Надає послуги професійного вибілювання зубів, чищення зубів від зубного каменю, зокрема чищення ультразвуком. Займається лікуванням та профілактикою деяких захворювань ясен та зубів. Проводить консультації з питань найбільш ефективних методів догляду за гігієною ротової порожнини.
Вінниця вул. 600-річчя, 60

Назар Васильевич
Ирина Павловна — настоящий хирург профессионал! К каждому пациенту относится очень внимательно и с искренним участием. Быстро, безболезненно и без осложнений удалила две восьмерки, за которые никто больше не хотел браться! Спасибо большое)
Я не встречала настолько аккуратного стоматолога. Процедуры выполняет безболезненно.
Лариса
Хочу подякувати Ірину Павлівну і відзначити її професіоналізм, обдарованість і уважність. Дуже акуратно і якісно виконує будь-які стоматологічні процедури.