Томчук Сергій Михайлович

Психолог, Психотерапевт
Лікар Томчук Сергій Михайлович, психолог, психотерапевт. Надає консультативні послуги щодо різноманітних психологічних порушень та захворювань. Займається лікуванням депресій, фобій, стресів, панічних атак. Допомагає подолати конфліктні ситуації у стосунках. Проводить коригування гіперактивності та агресивної поведінки у дітей.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Монастирська, 39 А
Вінниця вул. Магістратська, 64

Елизавета
В самых сложных ситуациях Сергей Михайлович умеет быстро вернуть качество жизни и привести человека (меня) в нормальное состояние. Одним из достоинств его метода является быстрая эффективность, не нужно ходить на терапию три года для того, чтобы почувствовать результат и разрешить свои вопросы. Спасибо ему!
Александра
Врач адекватный, качественно выполняет своб работу.
Олександр
Доброзичлива атмосфера в кабінеті Томчука та його уважне ставлення до пацієнта позитивно впливають на перебіг лікувального процесу. Та й взагалі він один з найкращих психотерапевтів, я впевнений в цьому.

• Вінницький державний педагогічний університет
  • Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова (аспірантура)
  • Московський інститут клінічної психології та психотерапії (підвищення кваліфікації за напрямом "когнітивно-поведінкова психотерапія")
  • Оксфордський Центр когнітивно-поведінкової психотерапії (сертифікація когнітивно-поведінкового психотерапевта)