Романова Уляна Василівна

Психолог, Психотерапевт
Лікар Романова Уляна Василівна, психолог, психотерапевт, гештальт-терапевт. Займається профілактикою та лікуванням фобій, неврозів, депресій, панічних атак тощо. Проводить сеанси психотерапії.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Монастирська, 39 А
Вінниця вул. Магістратська, 64

Тарас
Сеанси психотерапії від Уляни Василівни, це просто вищий пілотаж, як то кажуть. Дуже коректний та талановитий спеціаліст. Знаю, що багатьом пацієнтам вона дуже допомогла. Я особисто після лікування продовжую в неї консультуватись і досі.
Антон
Досвід, талант та наполегливість ( у гарному розумінні) Ул’яни Василівни багатьом пацієнтам забезпечили швидке позбавлення проблем психологічного характеру. Романова знаходить підхід до кожного пацієнта. Чудовий лікар!
Даже не знаю как и благодарить. Вы спасли мои нервы!

• Київський Національний Університет ім. Т.Г.Шевченка, факультет психології (психолог)
  • 5-річна школа сучасної психотерапії «Трускавець 2000-2004» (гештальттерапевт)