
Ріщук Світлана Миколаївна
Невролог дитячий
Консультація 600 грн.
Дитячий лікар
Записатися на прийом
або звертайтеся за телефоном:
Лікар працює в клініці:
Відгуки пацієнтів
Немає відгуків
Додати вiдгук
Інформація про лікаря
- Консультація невролога
- Лікування тривожності і нервозності
- Лікування панічних атак
- Лікування безсоння
Освіта
- Закінчила Вінницький медичний інститут (нині ВНМУ) ім. М.І.Пирогова у 1990 році.
- Пройшла інтернатуру на базі факультету післядипломної освіти ВНМУ ім. М.І. Пирогова, присвоєно звання лікаря – спеціаліста за спеціальністю неврологія з правом дитячої практики.
Курси підвищення кваліфікації
- У період з 1998-1999 рр. пройшла стажування на базі факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова та цикли передатестаційних та тематичних удосконалень на базі Донецького національного медичного університету, Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Харківської медичної академії післядипломної освіти.
- Неодноразово брала участь у регіональних, загальноукраїнських та міжнародних науково-практичних конгресах, конференціях, фахових школах, тренінгах, майстер-класах, науково-практичних семінарах , що підтверджено сертифікатами.
Участь в асоціаціях
- Член Української протиепілептичної ліги (УПЕЛ) та член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини (АПАМ).
Схожі спеціалісти: