Шевкунова Лілія Віталіївна

Психолог, психотерапевт
Консультація тільки онлайн 2000
Специалист занимается проведением психологических консультаций, специализируется на психотерапии. Принимает пациентов с тревожностью, нервозностью, фобиями, паническими атаками, бессонницей и депрессией. Регулярно повышает свою квалификацию на курсах по психологии и психотерапии.

Наталія
Чудовий професіонал та приємна в спілкуванні людина, яка дуже допомогла з проблемою розладу харчової поведінки. Щиро вдячна за її роботу
Маріна
Дуже класний психолог , навіть після першої зустрічі вона нам дуже допомогла .Рекомендую.

• 2010–2012 рр. — Донецький інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників, спеціальність: психологія, кваліфікація: психолог.

• 2013 р. — Сертифікат гештальт-терапевта видано ВОППГП.
  • 2011 р. — Сертифікат про завершення навчальної програми "Сімейна терапія і консультування".
  • 2014 р. — Сертифікат про успішне завершення спеціалізації "Гештальт-підхід в сексології та сексопатології".
  • 2019 р. — Сертифікат участі в семінарі "Прикордонний рівень організації особистості, як наслідок травми розвитку".

• Є членом Всеукраїнського товариства психологів, які практикують гештальт підхід (ВОППГП).

Лікар психолог, психотерапевт надає послуги

• психологічні консультації та психотерапія;
  • робота з парами;
  • групова психотерапія.

Лікар психолог, психотерапевт займається лікуванням захворювань

• панічні атаки (панічний розлад);
  • агорафобія;
  • тривожність;
  • страхи;
  • фобія;
  • нав'язливі думки / дії;
  • налагодження комунікації в парі;
  • сексуальні розлади;
  • прикордонні особистісні розлади (ПЛР) тощо.