Гуменюк Дмитро Вікторович

Психолог
Лікар Гуменюк Дмитро Вікторович, психолог. Проводить консультації в галузі подолання психологічних проблем. Займається лікуванням неврозів, панічних атак, фобій, стресів, депресій тощо.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Монастирська, 39 А
Вінниця вул. Магістратська, 64

Вероніка
Справжній професіонал своєї справи! Дуже рада, що звернулася до Дмитра Вікторовича. Всім рекомендую цього прекрасного психолога.
Владимир
Лечился от панических атак, рекомендации доктора ускорили процесс выздоровления.
Любовь
30 листопада '-1р.
Я замужем, у меня есть ребенок. Обратилась к Гуменюку после рождения ребенка, так как на тот момент в моей семье были постоянные скандалы с мужем и свекровью. У меня была безвыходная ситуация. Гуменюк помог разобраться в себе, указал мне на мои ошибки, которые я не хотела замечать. Рекомендую всем

• 2011 р. — Вінницький державний педагогічний університет ім. М. І. Коцюбинського, Інститут Педагогіки, Психології і Мистецтв, спеціальність Психологія;
  • Вінницька школа психотерапії, учасник п'ятирічного проекту з групової психотерапії за напрямком Психоаналіз;
  • Учасник науково-практичних сёмінарів Пропедевтика психічних захворювань;
  • 2012 р. — Слов'янські практики.