Мостова Ольга Петрівна

Психіатр
доктор медичних наук
Лікар Мостова Ольга Петрівна виконує професійну діяльність у сфері психіатрії. Психіатр високого рівня, доктор медичних наук, член Міжнародної протиепілептичної Ліги, головний дитячий психіатр Вінницької області. Проводить діагностику та лікування пацієнтів за допомогою тривалої електроенцефалографії. Займається лікуванням неврозів, депресій, панічних атак, безсоння, фобій, заїкання, енурезу, тіків.
Вінниця вул. Тімірязєва, 34

Таня
На прием к Ольге Петровне привела сына. Его недавно напугала собака и он стал заикаться. После того, как с ним поработал психолог отметились улучшения. Теперь речь сына полностью восстановилась. Пришло в норму и психологическое состояние. Для меня это очень важно. Благодарю доктора от души.
Я уже не надеялся избавиться от фобии. Спасибо!
Кирило
Ольга Петрівна допомогла впоратися з депресивним станом. У неї індивідуальний підхід до кожного пацієнта, вміє налагодити спілкування і викликає довіру, як досвідчений психіатр. Раджу.

• Науковий ступінь - Доктор медичних наук.

• Член міжнародної протиепілептичної ліги.