Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В.

8.3

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Послуги, що надаються приватним кабінетом:

• індивідуальна консультація;
  • індивідуальна психотерапія кризових станів;
  • психологічна корекція поведінки;
  • робота з емоційним станом хворого;
  • психологічна консультація пари;
  • групова психотерапія;
  • лікування панічних атак;
  • лікування тривожності та нервозності;
  • лікування необґрунтованих страхів та фобій;
  • лікування сексуальних розладів;
  • налагодження комунікації між родичами та співробітниками.

Переваги приватної практики — індивідуальний підхід до вирішення проблем, комфортні умови для клієнтів, широкий перелік послуг, що надаються.

• Ціни на послуги

• Групова психотерапія (2 год у групі) 350

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Константин
27 грудня '20р.
Борюсь с заниженой самооценкой с университетских лет. Лилия Витальевна рассказала, как справиться с данной ситуацией. Работаю над этим.
Альбина
21 грудня '20р.
Страх смерти появился после того, как брат умер от онкологии. Психолог помогла его преодолеть.
15 грудня '20р.
Ссориться с мужем стали после рождения второго ребенка. Понадобилась консультация психологаи именно здесь нам помогли.
Таня
14 грудня '20р.
Незнаю почему, но с возрастом я стала бояться оставаться одна дома. Появился необъяснимый страх. Над этой проблемой работаем вместе с Лилией Витальевной.
Михайло
04 грудня '20р.
Безсоння почалася після виконаного проекту, над яким працював 6 місяців без вихідних. Лілія Віталіївна призначила лікування, сподіваюся допоможе.
Юлія
10 листопада '20р.
До психолога записалася, тому що під час карантину не можу впоратися з тривожністю. Один раз була панічна атака. Зараз стан покращився, але лікування триває.
Марічка
06 листопада '20р.
Завжди вважала, що не схильна до депресії. Однак карантин спростував мої переконання. Зараз ходжу на сеанси психотерапії до Лілії Віталіївни.
26 жовтня '20р.
Выбрала этот кабинет, потому что специалист помогла нам с мужем пережить кризис. Теперь, если возникают сложности в общении с родственниками, всегда иду к ней.
Наталя
22 жовтня '20р.
Панічні атаки — страшна річ. Не могла з ними впоратися, поки не пройшла лікування у Лілії Віталіївни. Дякую! При необхідності тільки до вас.
Тарас
10 жовтня '20р.
Проблемы в семье, на работе и постоянный стресс заставили обратиться за помощью к психотерапевту. После сеансов у Лилии Витальевны чувствую себя намного лучше. Спасибо вам за помощь!
Маріна
09 жовтня '20р.
Дуже класний психолог , навіть після першої зустрічі вона нам дуже допомогла .Рекомендую.

Лікарі клініки Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В.

Шевкунова Лілія Віталіївна
Психолог, психотерапевт
Консультація 800 грн.
Обрати фах
  • Психолог
  • Психотерапевт
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Центр сучасної діагностики «Нейромед» спеціалізується на проведенні високоточної спіральної комп’ютерної томографії. Всі обстеження проводяться на унікальному для Вінницької області СКТ апараті Toshiba Aquilion 128.
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 36
6,9
Стоматологічна клініка “Дент Лайф” працює з 2006 року, займається діагностикой та лікуванням захворювань зубів та ясен, приділяє особисту увагу ендодонтичній терапії із використанням мікроскопу.
Вінниця вул. Магістратська, 20
7,4
Стоматологічна клініка “StomaLine” пропонує усі види стоматологічної медичної допомоги при лікуванні та профілактиці захворювань зубів та ясен.
Вінниця вул. Соборна, 92
Косметологічний центр “Леді Елеганс” спеціалізується в сфері косметології та краси.
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00