Лікарі гінекологи у Львові (Шевченківський)

Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-спеціаліст
21 рік досвіду
Лікар - акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар медичного центру "NOVO". Надає послуги з лікування захворювань вульвовагініт, гіперплазія ендометрія, дисплазії шийки матки жіночого безпліддя та ін.
Світлана
12 червеня '17р.
Дуже задоволена прийомом в п.Анджели Ярославівни. У мене були незначні відхилення по гормонах. Знаю на прикладі своєї знайомої з подібною ситауцією, коли гінеколог відразу призначив купу гормональних препаратів. Врезультаті, знайома мала проблеми з вагою(. П. Анджела, ж пояснила,що може вплинути на гормональний збій, пояснила чому цей показник є не настільки критичний,щоб одразу призначати лікування і понижувати його. Також порекомендувала обстеження в ендокринолога і перевірку гормонів щитовидної залози.І головне, вона заспокоїла, що все добре, і нема причин переживати)) З рештою, пройшло 4 місяця і все прекрасно!!!Пила лиш вітаміни, призначені нею!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-14
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування жіночих хвороб, що передаються статевим шляхом, лікування порушень гормонального фону, методиками лікування ерозії шийки матки шляхом лазерної коагуляції, медикаментозне переривання вагітності.
Евгения
09 січня '17р.
Якісна робітниця, яка знає своє діло, звернулась тому що боліло мене в цій області , якісне обслуговування і якісний підхід до діла зробили результат , через 2 тижня уже все пройшло..дуже дякую за якісну роботу!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-14
Консультація 150 грн.
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський
29 років досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Надає послуги з оперативного лікування патологій шийки матки, приймае пологи різної складності, виконує кесарський розтин. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Оля
28 серпня '17р.
Лікувалася в нього в 15році. Немогла завагітніти, були проблеми з кистою. Дуже допоміг,дякуючи йому маємо нашого хлопчика.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Онколог-гінеколог
25 років досвіду
Лікар-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області онкогінекології. Фахівець з лікування захворювань шийки матки: дисплазії, лейкоплакії, ерозії, раку. Також надає лікарську допомогу при захворюваннях, що передаються статевим шляхом, — хламідіозі, трихомоніазі, уреаплазмозі, мікоплазмозі, герпетичній інфекції та ін. Проводить корекцію стану жінок при менструальних та клімактеричних порушеннях, гормональних розладах. Надає консультації з питань планування сім'ї, вибору контрацепції. Має досвід роботи у клініках США.
Віта
20 травня '17р.
Когда мы с мужем задумались о детях, то встал вопрос поиска профильного специалиста. Друзья нам посоветовали обратиться к Рябининой. После серии анализов и комплексного обследования, мы стали счастливыми родителями. После этого наше сотрудничество не закончилось, сейчас я хочу к ней как к специалисту-гинекологу. Очень ею довольна.
Записатися на прийом9 онлайн записів
Неонатолог
30 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар неонатолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з питань грудного вигодовування, займається консультацією подружніх пар щодо догляду та розвитку дітей грудного віку. Закінчила Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького.
Уляна
08 листопада '17р.
Дуже вдячна. Дуже піклується про наше немовлятко. Завжди рада і готова відповісти на всі наші запитання . Рекомендуємо
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Хірург
10 років досвіду
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультації акушера-гінеколога та діагноста. Займається консервативним і оперативним лікуванням гінекологічних патологій. Володіє методиками діагностичної і хірургічної лапароскопії. Проводить ультразвукові обстеження органів малого тазу жінок. Виконує розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.
22 травня '17р.
Андрій Созоник - гарний спеціаліст. Він не тільки прекрасно знається на питаннях гінекологічного профілю, але й може зробити УЗ дослідження. Таким чином немає пошкодженого телефону, він сам обстежує те, що необхідно.
Записатися на прийом17 онлайн записів
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
7 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики, дитячий та підлітковий гінеколог. Займається лікуванням гормональних розладів у жінок та дівчат. Також надає лікарську допомогу при запальних захворюваннях матки, шийки матки, інфекціях, що передаються статевим шляхом. Проводить консультації з питань планування сім'ї, психологічної підготовки дівчаток до статевої зрілості. Спеціалізується на підготовці жінок до пологів, корекції патологічних станів вагітності, комплексному веденні вагітності.
Катерина
26 травня '17р.
Прекрасний спеціаліст. Дуже приємна та кваліфікована. Раджу.
Записатися на прийом21 онлайн запис
Хірург
20 років досвіду
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
Тетяна
04 листопада '16р.
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
Записатися на прийом10 онлайн записів
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
4 роки досвіду
Лікар акушер-гінеколог, займається профілактикою та лікуванням жіночих хвороб, безпліддя, патології шийки матки, статевих інфекцій. Галина Миколаївна надає послуги по веденню вагітності.
Тетяна
28 липня '16р.
Очень довольна Галиной Николаевной. Проходила у нее обследование. очень внимательная и милая. все объясняет, успокаивает и ничего лишнего не говорит. Доверяю ей.
Записатися на прийом
Консультація 345 грн.
2 роки досвіду
Олена Василівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб жіночої репродуктивної сфери. Лікує ерозію та дисплазію шийки матки, бактеріальний вагіноз, кольпіт. Займається веденням вагітності.
Владислава
12 січня '17р.
Я обратилась к Елене Васильевне. Она провела обследование и назначила лечение с учетом особенности болезни. Сейчас все нормализовалось. Спасибо
Записатися на прийом
Консультація 345 грн.