Лікарі гінекологи у Львові (Шевченківський)

Лариса
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
Христина
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Акушер-гінеколог, лікар УЗД, к.м.н
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування жіночих хвороб, що передаються статевим шляхом, лікування порушень гормонального фону, методиками лікування ерозії шийки матки шляхом лазерної коагуляції, медикаментозне переривання вагітності.
Евгения
09 січня '17р.
Якісна робітниця, яка знає своє діло, звернулась тому що боліло мене в цій області , якісне обслуговування і якісний підхід до діла зробили результат , через 2 тижня уже все пройшло..дуже дякую за якісну роботу!
Консультація 150 грн.
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський
Акушер-гінеколог
29 років досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Надає послуги з оперативного лікування патологій шийки матки, приймае пологи різної складності, виконує кесарський розтин. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Уляна
23 грудня '16р.
Супер лікар. Вже 9 років обстежуюся в нього. Все детально пояснює, на папірцях "на хлопський розум" схеми малює, відповідає на всі питання, дуже уважний і з почуттям гумору.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9,7
Консультація від 250 грн.
Хірург
20 років досвіду
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
Тетяна
04 листопада '16р.
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
Неонатолог
29 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар неонатолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з питань грудного вигодовування, займається консультацією подружніх пар щодо догляду та розвитку дітей грудного віку. Закінчила Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького.
Кристина
02 липня '16р.
Хороший педиатр. Советую
Консультація 300 грн.
Акушер-гінеколог, гінеколог, УЗД-спеціаліст
20 років досвіду
Лікар - акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар медичного центру "NOVO". Надає послуги з лікування захворювань вульвовагініт, гіперплазія ендометрія, дисплазії шийки матки жіночого безпліддя та ін.
Людмила
18 липня '16р.
Рекомендую послуги Анжели Ярославівни, справжній фахівець
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-02-28
Консультація від 250 грн.