Лікарі косметологи у Львові (Шевченківський район)

Марта
Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Катерина
Дуже задоволена, що попала до Руслани, це мега спеціаліст і дуже хороша людина) Не реально задоволена)
30 липня '19 г.
Курило Леся Євгенівна
Лікар від Бога. Всі послуги які я отримала від Лесі Євгенівни виконані якісно з любов’ю і вмінням іі золотих рук . Дуже вдячна , щоразу коли виникає потреба намагаюсь користуватись послугами тільки Лесі Євгенівни . Щиро дякую .
30 листопада '-1 г.
Любовь
Я всегда была недовольна своей внешностью. Обратилась к Руслане Михайловне, и очень рада. После лечения я стала совсем другой, мне нравится мое лицо. Спасибо
05 січня '17 г.
Дерматовенеролог
Засновник та головний лікар Леся Євгенівна фахівець дерматовенеролог вищої категорії. Має великий досвід з надання медичних послуг у галузі дерматокосметології, лазерної косметології, та багатьох інших послуг по догляду за шкірою обличчя та тіла. Спеціаліст ін’єкційних методик: мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика, плазмотерапія, полімолочна кислота
Косметолог
Руслана Михайлівна лікар косметолог, проводить біоревіталізацію, мезотерапію, контурну пластику, очищення шкіри, апаратні процедури. Надає послуги з лазерної епіляції, омолодження шкіри методом ін'єкційної косметології.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський
Косметолог
Ярина Михайлівна лікар веде прийом пацієнтів із захворюваннями нігтів, волосся та шкіри. Лікує гіпергідроз, вугрі, купероз. Проводить такі процедури, як мезотерапія, контурна пластика, хімічний пілінг, біоревіталізація, лазерну епіляцію та ін.
Косметолог
Лікар Данчук Наталя Володимирівна - косметолог. Досвід роботи 9 років. Спеціалізується на захворюваннях шкірних покровів. Розробляє індивідуальні схеми терапії. У своїй медичній практиці використовує сучасні методики. Проводить процедури по відновленню шкірних покровів. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
Дерматолог, Косметолог
У сферу інтересів лікаря входять нові апаратні і медикаментозні методики комплексного лікування хронічних шкірних хвороб (акне, атопічний дерматит, псоріаз, екзема, мікози, червоний плоский лишай, рожевий лишай, висівкоподібний лишай), захворювань нігтьових пластин і волосся. Лікар володіє консервативними і хірургічними методами видалення доброякісних новоутворень шкіри. Проводить криомассаж, лікування гіпергідрозу препаратом Диспорт, лімфодренаж, мезотерапію, хімічні пілінги, контурну пластику, биоревитализацию, плазмоліфтінг.