Лікарі косметологи у Львові (Шевченківський)

У мене росло волосся на підборідді. Дуже сильно через це комплексувала. Постійно його збривала, але вона виростало і виростало. Спробувала різну мазь. Результат не змінився. Зважилась на фотоепіляцію. Відразу скажу, що не боліло. Відчувала тепло і не більше того. Пройшла 3 сеанси, щоб забути про цю проблему. Як же мені ця процедура налагодила життя! Дякую лікареві за успішне виконання!
Люблю доглядати за собою. Багато чула про біоревіталізацію. Вирішила спробувати. Там є два способи цієї процедури. Я обрала ін’єкційний. Все зробили як має бути: очистили шкіру і зробили декілька укольчиків у чітко визначених місцях. Переживала, що синці залишаться. Але нічого подібного. Шкіра в мене не гіперчулива, тому все пройшло чудово. Результатом задоволена! Усі подруги помічають!
Все життя сиджу на дієтах. Активно борюсь із зайвою вагою. Не буду вихвалятися, але результату добилась. Проте, целюліт — це важкий ворог. Які я тільки вправи у спортзалі не перепробувала, результат незмінний. Я запитала у своєї подруги, як вона, втративши вагу, позбулась целюліту. Олена порадила спробувати аницелюлітне обгортання. Пройшла цілий курс і ось результат. Процедуру робили обережно, тому немає на тілі жодних подряпин. Скажу вам чесно, целюліт відступає. Тому такий метод теж варто спробувати.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Косметолог
29 років досвіду
Засновник та головний лікар Леся Євгенівна фахівець косметолог вищої категорії. Має великий досвід з надання медичних послуг у галузі дерматокосметології, лазерної косметології, та багатьох інших послуг по догляду за шкірою обличчя та тіла.
Анжела
20 листопада '16р.
Давно шукала для себе хорошого косметолога, і ось пощастило - познайомилася з Білик. Культурна і доброзичлива, чудово розбирається в косметологіі. Я їй повністю довіряю.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-10-20
Дерматолог, Косметолог
16 років досвіду
Лікар дерматолог, косметолог, проводить контурну пластику, мезотерапію, пілінг. Соломія Степанівна спеціаліст сучасної апаратної косметології.
Марія
10 жовтня '16р.
Соломія привітна і доброзичлива, прекрасний дерматокосметолог. Приємна у спілкуванні, відмінно виконує свою роботу, дає слушні поради.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-10-20
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Дерматолог, Косметолог
20 років досвіду
У сферу інтересів лікаря входять нові апаратні і медикаментозні методики комплексного лікування хронічних шкірних хвороб (акне, атопічний дерматит, псоріаз, екзема, мікози, червоний плоский лишай, рожевий лишай, висівкоподібний лишай), захворювань нігтьових пластин і волосся. Лікар володіє консервативними і хірургічними методами видалення доброякісних новоутворень шкіри. Проводить криомассаж, лікування гіпергідрозу препаратом Диспорт, лімфодренаж, мезотерапію, хімічні пілінги, контурну пластику, биоревитализацию, плазмоліфтінг.
Леся
13 вересня '16р.
Нехай вас не вводить в оману, що ваш косметолог - чоловік. Колодченко один з кращих фахівців, володіє всіма сучасними методами лікування та профілактики в дерматокосметології. Раджу, не пошкодуєте!
Записатися на прийом17 онлайн записів
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський