Лікарі репродуктологи у Львові (Шевченківський район)

Найкраща лікар і людина! Все професійно, на вищому рівні і завжди з гарним настроєм.
30 листопада '-1 г.
Хочу висловити щиру подяку лікарю Галевич Галині Богданівній за наше довгоочікуване щастя.Роки лікування,невдалі спроби в іншій клініці не давали результату,був біль і розпач.При зустрічі з Галиною Богданівною знову з'явилася надія, що все вийде.Так і сталося,нарешті ми є найщасливішими батьками прекрасного любимого синочка.
Наталія Худзік
Дуже хороший лікар ,професіонал. Приємна і чуйна людина ,від якої віє теплом і радістю.
Сніжана
Хочу процитувати Гіппократа: лікар лікує хворого, а не хворобу. Цей лікар саме так і робить. Дуже ввічлива, зрозуміло висловлюється, отримуєш масу задоволення від спілкування. Після опитування стосовно моєї проблеми у невимушеній формі, лікар призначила обстеження та лікування. Зараз почуваю себе набагато краще. Рекомендую!
12 грудня '19 г.
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Лікар займається лікуванням бузпліддя, консультує з приводу підготовки до вагітності, проводить огляд, призначає лабораторні дослідження. Займається лікуванням хвороб шийки матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
21 рік досвіду
Лікар займається комплексною терапією безпліддя у чоловіків та жінок, працює за сучасними методиками. Визначає справжні причини порушення роботи репродуктивної системи. Призначає заходи з відновлення менструального циклу. Усуває запальні та інфекційні захворювання. Приймає вагітних жінок, приймає пологи.
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Акушер-гінеколог, репродуктолог, Грицько Марта Ігорівна, займається лікуванням патологій жіночої статевої системи, зокрема репродуктивних розладів. Проводить УЗД-обстеження, кольпоскопію, ехогістеросальпінгографію, гістероскопію. Займається сучасними репродуктивними технологіями.
Записатися на прийом3 онлайн записи