Лікарі офтальмологи у Львові (Шевченківський)

Леонід
Лікар виявив катаракту на ранніх стадіях. Я зважилась на операцію. Дуже боявся, що втрачу зір. Але не варто було. Все пройшло без ускладнень. Офтальмолог у мене досвідчений, дуууже багато грамот у нього на стіні висіли. Ще раз вам дякую.
Даша
В око потрапила тирса. Ой не передати, яке це жахливе відчуття чужорідного тіла в оці. Пішла до офтальмолога. Одна коротенька і не дуже приємна процедура і все у нормі! Дякую Вам. Гарне ставлення. Немає метушні. Лише позитивні відгуки!
02 октября '16 г.
Аліка
Квартально ходжу до офтальмолога. Зір падає. Студентка і багато часу проводжу за комп’ютером. Міопія змусила мене одягнути окуляри у підлітковому віці. Всі насміхалися. Тепер перейшла на лінзи. Довгий час не могла підібрати різновид, який мені підходив би. Звернулась до офтальмолога. Лікар з першого разу поцілив у яблучко. Можу носити контактні лінзи цілий день, хоча око дуже чутливе. Дякууууу!
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Офтальмолог
22 роки досвіду
Лікар-офтальмолог вищої категорії, займається лікуванням катаракти, глаукоми ока та інших офтальмологічних патологій.
Константин
14 листопада '16р.
Завжди приємно мати справу з досвідченим і культурним лікарем. Побільше б таких фахівців, як Стратийчук, правильний діагноз поставив і вилікував – з його то досвідом це не проблема .
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Офтальмолог
21 рік досвіду
Офтальмолог вищої категорії, проводить мікрохірургічні операції з видалення катаракти ока сучасним ультразвуковим методом зі встановленням гнучких штучних кришталиків у клініках Харкова, Києва, Сум, Полтави, Хмельницького, Дніпропетровська та з 2003 р. у приватній хірургічній клініці „Естель”.
Тарас
21 вересня '16р.
Я би порадив звертатись до Коваленка при любих хворобах ока. Він чудовий офтальмолог.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський