Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі офтальмологи у Львові (Шевченківський)

6
8,0
10
Лікар виявив катаракту на ранніх стадіях. Я зважилась на операцію. Дуже боявся, що втрачу зір. Але не варто було. Все пройшло без ускладнень. Офтальмолог у мене досвідчений, дуууже багато грамот у нього на стіні висіли. Ще раз вам дякую.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Офтальмолог
22 роки досвіду
7,98
Офтальмолог вищої категорії, проводить мікрохірургічні операції з видалення катаракти ока сучасним ультразвуковим методом зі встановленням гнучких штучних кришталиків у клініках Харкова, Києва, Сум, Полтави, Хмельницького, Дніпропетровська та з 2003 р. у приватній хірургічній клініці „Естель”.
Наташа
27 лютого '17р.
8
Имела проблемы со зрением. После лазерного лечения близорукости, стала отлично видеть. Все это благодаря стараниям офтальмолога Коваленко Андрея Владимировича. С таким профессиональным опытом, он просто творит чудеса. Советую. Обращайтесь.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-23
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Офтальмолог
23 роки досвіду
7,87
Лікар-офтальмолог вищої категорії, займається лікуванням катаракти, глаукоми ока та інших офтальмологічних патологій.
Иван
04 лютого '17р.
8
Таких специалистов, как Остап Тарасович еще нужно поискать. Он мастер своего дела с большой буквы. В своей работе использует современные методики лечения заболеваний глаз. Рекомендую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Офтальмолог
8 років досвіду
6,80
Лікар Маніщук Ярина Євгеніївна спеціалізується на питаннях офтальмології. Діагностує та лікує патології органів зору, проводить корекцію окулярної та контактної рефракції. Спеціалізується на лікуванні аномалії рефракції, запальних захворювань органів зору, катаракти та глаукоми, також займається лікуванням хвороб сітківки та зорового нерва. Проводить процедури YAG-дисцизії, лазерного лікування глаукоми та кріоретинопексії.
Записатися на прийомЗа місяць записано 3 пацієнта
Консультація від 180 грн.