Лікарі дієтологи у Львові (Шевченківський район)

Ірина З.
Марта допомогла позбутись алергії, яка в мене була на дуже велику кількість продуктів. Перед тим була у алергологів та інших фахівців - всі показники були у нормі. Вже декілька місяців я взагалі не маю симптомів. Дякую!!!
02 лютого '24 г.
Аня Нестеренко
Дякую клініці Gastrolife за такого спеціаліста. Весь місяцб програми лікар була на зв`язку, я надсилала фото страв і Марта виправляла що не так. Це дуже мотивувало і допомагало.
01 травня '23 г.
Дмитро К.
Марта допомогла знизити показники золестерину до норми. За це їй вдячний. Не вірив, що вдасться обійтись без таблеток.
07 лютого '24 г.
Андріана Думич
Рекомендую Марту всім, хто мріє дізнатись як готувати корисні страви швидко і з простих інгредієнтів. Навіть не знала про такий бонус від програми!
03 липня '23 г.
Дієтолог-нутриціолог, Дієтолог
Лікар контролює схуднення та набір маси тіла, проводить корекцію дієти по стану здоров'я, навчає навичкам правильного харчування.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Гастроентеролог
Христина Богданівна - лікар гастроентеролог, кандидат медичних наук, доцент, автор дисертації та публікацій у наукових виданнях. Займається лікуванням хвороб стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки, а також захворюваннями жовчовивідних шляхів, печінки, підшлункової залози, кишківника.
Дмитро Мельничук
01 квітня '24р.
рекомендую лікаря всім хто шукає гастроентеролога і був вже у багатьох.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація 1000/950 грн.