Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі діагности у Львові (Шевченківський)

5
9,0
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-спеціаліст
22 роки досвіду
10
Лікар - акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар медичного центру "NOVO". Надає послуги з лікування захворювань вульвовагініт, гіперплазія ендометрія, дисплазії шийки матки жіночого безпліддя та ін.
Світлана
12 червеня '17р.
10
Дуже задоволена прийомом в п.Анджели Ярославівни. У мене були незначні відхилення по гормонах. Знаю на прикладі своєї знайомої з подібною ситауцією, коли гінеколог відразу призначив купу гормональних препаратів. Врезультаті, знайома мала проблеми з вагою(. П. Анджела, ж пояснила,що може вплинути на гормональний збій, пояснила чому цей показник є не настільки критичний,щоб одразу призначати лікування і понижувати його. Також порекомендувала обстеження в ендокринолога і перевірку гормонів щитовидної залози.І головне, вона заспокоїла, що все добре, і нема причин переживати)) З рештою, пройшло 4 місяця і все прекрасно!!!Пила лиш вітаміни, призначені нею!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-24
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Радіолог
9,15
Фахівець в області радіології. Надає консультації діагноста. Виконує розшифровку результатів досліджень, постановку і уточнення діагнозу. Володіє сучасними методами діагностики, серед яких ультразвукове дослідження, рентгенографія, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ехокардіографія та ін.
01.05.2017
30 листопада '-1р.
10
Малко Олександр робив мені ехокардіографію. Дана діагностика і справді виявилася корисною. Лікар уважний і гарно розбирається в медицині. Він розшифрував результати та поставив діагноз. Думаю, що тепер, лікування буде дієвим та ефективним.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
УЗД-спеціліст
31 рік досвіду
9,15
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з ультразвукової діагностики. Проводить УЗ-дослідження серця (ехокардіографія), внутрішніх органів, калитки, щитоподібної залози, кульшових суглобів, доплерографію ниркових і сонних артерій, доплер-ехографію у ангіології, від церебральних до периферійних судин. Займається науковою діяльністю, має друковані роботи з питань УЗ-дослідження ендометріозу у дівчаток та підлітків, доплерографічних досліджень патології нирок та ін. Регулярно підвищує свій професійний рівень на семінарах, конференціях — національних та міжнародних.
Милана
10 травня '17р.
10
Водила к Оксане маму, на диагностику сердца. Могу сказать только хорошее о самом враче, о выполненной ею работе. Ее квалификация не позволяет сомневаться, в качестве результатов. Спасибо.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-24
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Радіолог
8,90
Лікар-радіолог другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області рентгенології. Проводить нейрорадіологічні дослідження та радіологічні дослідження м'язево-скелетної системи. Надає консультації діагноста. Здійснює розшифровку результатів досліджень, постановку і уточнення діагнозу. Постійно підвищує рівень професійної підготовки, приймає активну участь у роботі Європейського товариства радіологів (питання скелетної радіології), є членом Асоціації радіологів України.
28.04.2017
30 листопада '-1р.
9
Після серйозної травми я довго був на лікарняному. Проте, повністю відновити здоров’я все ж не вдавалося. Завдяки радіологічним дослідження скелетно-мʼязовоїсистеми, що я зробив у Козицького Богдана, лікарі скорегували моє лікування і тепер я повністю здоровий.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Радіолог
8,85
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області радіологічної діагностики. Надає консультації діагноста. Володіє різними методами діагностики, серед яких ультразвукове дослідження, рентгенографія, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ехокардіографія та ін. Проводить розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.
25.04.2017
30 листопада '-1р.
9
Милян Юрій допоміг поставити мені діагноз. Його сучасні методи діагностики визначили всі збої, що відбувалися у моєму уже немолодому організмі. Тепер я проходжу комплексну терапію. Я щиро вдячний Юрію за допомогу в лікуванні. Зараз я почуваю себе на багато краще.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
УЗД-спеціліст
8,70
Доктор Марчак Оксана — досвічений спеціаліст з ультразвукової діагностики. Володіє всіма сучасними методиками ультразвукових досліджень. Приймає пацієнтів різних вікових категорій. Надає консультації діагноста. Виконує УЗ-обстеження щитовидної та молочних залоз, органів черевної порожнини та заочеревинного простору, малого тазу, сечостатевої системи. Також проводить процедуру нейросонографії, яка допомагає виявити всі патології та аномалії розвитку мозку немовлят і новонароджених. Регулярно підвищує свою кваліфікацію, бере участь у практикумах по спеціальності.
Таня
18 травня '17р.
9
Делал у Марчак УЗИ желудка. Она показала себя как хороший специалист, благодаря результатам ее обследование, мне назначили надлежащее лечение.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Радіолог
8,65
Фахівець в області радіології. Надає консультації діагноста. Здійснює розшифровку результатів досліджень, постановку і уточнення діагнозу. Володіє різними методами діагностики, серед яких ультразвукове дослідження, рентгенографія, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ехокардіографія та ін.
30.04.2017
30 листопада '-1р.
9
Ще в пологовому будинку у лікарів була підозра на діагноз «дисплазія тазостегнових суглобів у немовляти». Необхідно було точне обстеження. Ковалик Марія зробила правильне і точне ультразвукове дослідження. Зараз ми лікуємо дитину. Дякуємо Марії за професійне дослідження.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Радіолог
12 років досвіду
8,60
Лікар-радіолог другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі дитячої нейрорадіології, діагностики та лікування патологій кістково-суглобової системи. Надає консультації діагноста. Здійснює розшифровку результатів досліджень, постановку і уточнення діагнозу. Проходила стажування в Україні та за кордоном (Польща).
29.04.2017
30 листопада '-1р.
9
У моєї дочки проблеми з кістками та суглобами були ще з народження. Лікувалися ми довго, проте результати бажали кращого. Масинник Юстина дала нам нову надію на одужання. Її сучасні методи діагностики стали причиною зміни лікування. Результат довго чекати не прийшлося. Тепер наша дочка здорова.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Радіолог
8,60
Доктор Мацієвський Тарас Євстахійович спеціалізується в області радіологічної діагностики. Надає консультаційні послуги. Володіє такими методами діагностики, як ультразвукове дослідження, рентгенографія, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ехокардіографія та ін. Проводить розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.
24.04.2017
30 листопада '-1р.
9
Минулого місяця, після того, як кардіограма показала порушення в роботі серцево-судинної системи, мене направили на ультразвукове дослідження серця. Дану діагностику проводив Мацієвський Тарас. Лікар розумно розшифрував результати ехокардіографії, допоміг мені у лікуванні.
Записатися на прийом
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Хірург
11 років досвіду
8,60
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультації акушера-гінеколога та діагноста. Займається консервативним і оперативним лікуванням гінекологічних патологій. Володіє методиками діагностичної і хірургічної лапароскопії. Проводить ультразвукові обстеження органів малого тазу жінок. Виконує розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.
Наталья
22 травня '17р.
8
Андрій Созоник - гарний спеціаліст. Він не тільки прекрасно знається на питаннях гінекологічного профілю, але й може зробити УЗ дослідження. Таким чином немає пошкодженого телефону, він сам обстежує те, що необхідно.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-24