Лікарі стоматологи у Львові (Шевченківський)

Панічно боюсь стоматологів, тому ніколи не звертав увагу на стан своїх зубів. Головне, що не тривожить, а чи карієс чи ще там щось мене не турбувало. Соромно таке визнавати у моєму віці, але це так. Коли і відчував зубний біль, то таблетку анальгіну на зуб і якось минало. Однак, коли вже не сила було терпіти, мусив звернутися до стоматолога. Лікар був шокований моїм ставленням до власних зубів. Відверто кажучи, стало ніяково. Вирішив вилікувати кожен хворий зуб. Не економив, бо ризикував взагалі залишитись без зубів. Лікування пульпіту та періодонтиту було тривалим, але ефективним. По закінченню процедур повністю забув про свій «анальгін на зуб». І естетично, мені набагато приємніше всміхатися людям.
Мені 55 років. Маю погані зуби з дитинства. На жаль, майже половину зубів втратила через несвоєчасне лікування. Постійно відкладала «на потім», аж поки не відчула, що відсутність повноцінного зубного ряду провокує проблеми із травною системою. Звичайно, шлунку важко справитися із погано подрібненою їжею. Окрім цього, постійно соромилась посміхатись: то стримувалась, то прикривала посмішку рукою. Проживши півстоліття, нарешті усвідомила, що на здоров’ї економити не можна. Зважилась на зубну імплантацію. Без перебільшень, потрапила до справжніх професіоналів. Результатом дуже задоволена.
Моїй дочці 6 років. У такому віці важко пояснити, що візит до стоматолога необхідний. Раніше кожен похід супроводжувався істерикою. Я не надавала особливого значення атмосфері: робоче місце і лікар у білому халаті. Однак, для дитини це таки має значення. Ми жодного разу не пошкодували, що змінили клініку. У приймальні на столику лежали улюблені казки та розмальовки моєї доньки, а у кабінеті транслювали мультфільми. Все це заспокоїло мою дитину. Істерики не було! Привітна лікарка спокійно працювала над хворим зубчиком. Все це допомогло нам вилікувати карієс та не проронити сльозинки.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Стоматолог-хірург
19 років досвіду
Олег Михайлович спеціалізується на терапевтичній та хірургічній стоматології. Проводить видалення зубів, резекцію верхівки кореня, лікувє карієс, пародонтит, пародонтоз та інші захворювання зубів. Головний лікар клініки «Стоматолог і Я».
Василина
13 липня '17р.
Прекрасний фахівець, приємна людина!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичному лікуванні зубів, застосовуючи в своїй практиці новітні технології з прямої реставрації зубів, ювелірні методики ендодонтичного лікування каналів зуба.
Юлія
13 квітня '17р.
Дуже хороший лікар.Рекомендую.Чотири роки ходжу лише до Юрія Богдановича.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-11-18
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
Стоматолог-ортопед
30 років досвіду
Лікар стоматолог-ортопед вищої категорії, професіонал у сфері стоматологічної імплантології з подальшим протезуванням. Займається встановленням металокерамічних, керамічних коронок та стоматологічних конструкцій високої якості з художнім моделюванням.
Виктор
12 вересня '16р.
Любые проблемы с зубами и деснами легко устраняются под чутким руководством Ореста Васильевича. Отличный, опытный стоматолог с добросовестным отношением к работе.
Записатися на прийом
Стоматолог
8 років досвіду
Лікар-стоматолог першої категорії, спеціаліст терапевтичного, ендодонтичного та ортопедичного стоматологічного профілю. Проводить лікування карієсу, пародонтиту, робить пломбування зубів та зубних каналів. Має досвід стажування в США. В практичній діяльності використовує сучасні технології та новітній реставраційний матеріал.
Анатолий
13 листопада '16р.
Когда с тобой работает грамотный специалист, вопросов не возникает. Овчар отличный стоматолог и просто хороший человек.
Записатися на прийом
Стоматолог, Ортодонт
6 років досвіду
Дитячий лікар
Леся Василівна, лікар дитячий стоматолог, ортодонт, проводить різні процедури по лікуванню і естетичному відновленню зубів. Працює з маленькими дітьми та підлітками.
Надежда
04 жовтня '16р.
Шеренговская отличный стоматолог. Я к ней в клинику для лечения ребенка и консультаций обращалась - качество работы на высоте, терпелива и тактична в общении с пациентом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10