Лікарі урологи у Львові (Шевченківський район)

Ігор
Лікувався у досвідченого спеціаліста Олександра Анатолійовича. Зазделегідь знав що він відмінний спеціаліст, адже неодноразово чув про нього позитивні відгуки. І не розчарувався. Ця людина справжній знавець своєї справи. Своїм здоров'ям завдячую саме йому. Рекомендую!!!
24 січня '20 г.
Уролог
Лікар спеціалізується на діагностиці і лікуванні запальних та інфекційних захворювань сечостатевої системи. Розробляє індивідуальні методики терапії уретриту, циститу, простатиту. Займається питаннями порушення статевої функції у чоловіків. Приймає у плановому порядку.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26
Уролог
Лікар проводить діагностику, лікування патологій сечостатевої системи чоловіків та сечовидільної системи жінок.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський
Уролог
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та терапії урологічних патологій. Лікує пієлонефрит, фімоз, сечокам'яну хворобу, аденому простати, уретрит та цистит. Проводить катетеризацію сечового міхура. Виконує хірургічні втручання при фімозі та гідроцеле.
Уролог
Андрій Володимирович займається лікуванням хвороб сечовидільної системи. Лікує захворювання нирок, органів мошонки, передміхурової залози. Проводить оперативні втручання з приводу фімозу, гідроцеле. Веде консультативний прийом.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський