Лікарі дерматологи у Львові (Шевченківський)

Для мене літо дуже неприємна пора року, адже я страждав від рясного потовиділення. Це постійний дискомфорт та страх зробити зайвий рух, щоб не спітніти. З’явились комплекси. Терпіти не міг, бо кожне літо минало без вражень. Дерматолог призначив комплексне лікування гіпергідрозу. Скажу чесно, не вірив, що забуду про цю неприємність. Але забув! Дякую за ефективно підібрані препарати.
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Косметолог
30 років досвіду
Засновник та головний лікар Леся Євгенівна фахівець косметолог вищої категорії. Має великий досвід з надання медичних послуг у галузі дерматокосметології, лазерної косметології, та багатьох інших послуг по догляду за шкірою обличчя та тіла.
Анжела
20 листопада '16р.
Давно шукала для себе хорошого косметолога, і ось пощастило - познайомилася з Білик. Культурна і доброзичлива, чудово розбирається в косметологіі. Я їй повністю довіряю.
Записатися на прийом20 онлайн записів
Дерматолог, Косметолог
17 років досвіду
Лікар дерматолог, косметолог, проводить контурну пластику, мезотерапію, пілінг. Соломія Степанівна спеціаліст сучасної апаратної косметології.
Марія
10 жовтня '16р.
Соломія привітна і доброзичлива, прекрасний дерматокосметолог. Приємна у спілкуванні, відмінно виконує свою роботу, дає слушні поради.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Дерматолог, Косметолог
21 рік досвіду
У сферу інтересів лікаря входять нові апаратні і медикаментозні методики комплексного лікування хронічних шкірних хвороб (акне, атопічний дерматит, псоріаз, екзема, мікози, червоний плоский лишай, рожевий лишай, висівкоподібний лишай), захворювань нігтьових пластин і волосся. Лікар володіє консервативними і хірургічними методами видалення доброякісних новоутворень шкіри. Проводить криомассаж, лікування гіпергідрозу препаратом Диспорт, лімфодренаж, мезотерапію, хімічні пілінги, контурну пластику, биоревитализацию, плазмоліфтінг.
Леся
13 вересня '16р.
Нехай вас не вводить в оману, що ваш косметолог - чоловік. Колодченко один з кращих фахівців, володіє всіма сучасними методами лікування та профілактики в дерматокосметології. Раджу, не пошкодуєте!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-01-16
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
5 років досвіду
Руслана Михайлівна лікар дерматовенеролог, косметолог, проводить біоревіталізацію, мезотерапію, контурну пластику, очищення шкіри, апаратні процедури. Надає послуги з лазерної епіляції, омолодження шкіри методом ін'єкційної косметології.
Любовь
05 січня '17р.
Я всегда была недовольна своей внешностью. Обратилась к Руслане Михайловне, и очень рада. После лечения я стала совсем другой, мне нравится мое лицо. Спасибо
7 років досвіду
Ярина Михайлівна лікар веде прийом пацієнтів із захворюваннями нігтів, волосся та шкіри. Лікує гіпергідроз, вугрі, купероз. Проводить такі процедури, як мезотерапія, контурна пластика, хімічний пілінг, біоревіталізація, лазерну епіляцію та ін.
30 листопада '-1р.
У моего брата все лицо в угрях, постоянные воспалительные, гнойные прыщи. Он обратился к Ирине Михайловне, она провела осмотр, брат сдал много анализов, и врач назначила лечение. Сейчас лицо у брата намного чище, он очень доволен. Спасибо
13 років досвіду
Людмила Сергіївна спеціалізується в області дерматовенерології та косметології. Лікар проводить дерматоскопію, видалення папілом, бородавок. Лікує акне, себорею, алопецію, вугрову хворобу, екзему, демодекоз та ін.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Дерматовенеролог, УЗД-спеціаліст
20 років досвіду
Оксана Степанівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Лікар проводить дерматоскопію новоутворень, видалення бородавок та папілом. Лікує алергічний дерматит, алопецію, себорею, демодекоз, екзему.
9 років досвіду
Наталя Володимирівна спеціалізується в області дермотовенерології та косметології. Лікар проводить мезотерапію, хімічний пілінг, ультразвукову чистку обличчя, фонофорез. Надає послуги з лазерної епіляції.