Лікарі проктологи у Львові (Шевченківський район)

Олег
Записався до проктолога до Мальвіни Айденівни з кровотечею Після проведеня двух процедур почуваю себе чудово. Дякую лікарю за чудову і вчасну допомогу .
Юлія
Дякую за високий професіоналізм, людське ставлення, увагу та привітність.Рекомендую
30 листопада '-1 г.
Звернулась до лікаря за рекомендацією подруги після невдалого лікування в іншого. Дуже задоволена. Швидко та вірно був поставлений діагноз. Призначенн лікування. Бажаю всім потрапляти до лікарів, які саме лікують. Це зараз дуже рідкісний дар. Ще раз дякую, що мені трапився спеціаліст своєї справи
Дмитро Васильович
Потрапив до Мальвіни Айденівна з гострою кровотечею. Після проведеного лікування почуваю себе чудово. Дякую Вам за те , що врятували моє життя.
Хірург, проктолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із проктологічними патологіями. Спеціалізується в області хірургії. Проводить усі види амбулаторних та стаціонарних оперативних втручань на молочних залозах. Виконує операції при геморої, парапроктиті. Займається проблемами діабетичної стопи, діабетичної виразки та діабетичної ангіопатії судин нижніх кінцівок.
Проктолог
Володимир Володимирович спеціалізується в області проктології. Надає послуги по лікуванню геморою, анальних тріщин, веде консультативний прийом. Проводить інфрачервону коагуляцію, радіохвильову хірургію, лікування латексними кільцями, лікування геморою методом доплерівської дезартеризації HAL-RAR.