Лікарі анестезіологи у Львові (Шевченківський)

Дитячий лікар
Доктор Новікевич Андрій — лікар-анестезіолог, спеціаліст з дитячої анестезіології. Консультує пацієнтів різного віку — дорослих і дітей з питань знеболювання під час операції. Здійснює підбір оптимального способу анестезії, дозування знеболюючих засобів з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, наявності перенесених травм, хронічних захворювань, алергічних реакцій на певні препарати. Психологічно готує дитину до майбутньої операції. Проводить анестезіологічні заходи, стежить за станом хворого під час хірургічного втручання і в період виходу з наркозу.
Катерина
24 травня '17р.
Моя мама погано переносить наркоз, тогу задля страховки я звернулась до Новікевича, щоб той слідкував за її станом під час операції, та після неї. Він довів, що я не помилилась з вибором. Під його керівництвом, процедура пройшла без ускладнень та ексцесів. Дякую Вам, за маму.
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
17 років досвіду
Лікар-анестезіолог першої категорії, є досвідченим фахівцем всфері анестезіології, що володіє всіма сучасними технологіями анестезії.
Костянтин
08 березеня '17р.
Насправді, від анестезіолога багато чого залежить, якщо справа йде до хірургічного втручання. Радий, що мене супроводжував в цьому питанні Боднар. Дякуючи його професійним знанням та увазі, в мене все пройшло гладко і без ускладнень.
Дитячий лікар
Доктор Чумало Адріян надає консультації анестезіолога, спеціалізується в галузі дитячої анестезіології. Здійснює підбір оптимального способу анестезії, дозування знеболюючих засобів для проведення операції з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, наявності супутніх захворювань, алергії на певні препарати. Володіє прийомами психологічної підготовки дитини до майбутньої операції. Проводить анестезіологічні заходи, контролює стан хворого під час і після хірургічного втручання.
Мар'яна
23 жовтня '17р.
Хороший лікар,професіонал своєї справи
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
26 років досвіду
Лікар-анестезіолог вищої категорії, володіє всіма сучасними технологіями анестезії. Надає допомогу пацієнтам при важких станах, серцевої недостатності, анафілактичний шок, інфаркті міокарда.
Василий
09 лютого '17р.
Когда узнал, что моим врачом-анестезиологом будет Андрей Анатольевич, сразу успокоился. Врач подготовил меня к операции и был рядом, когда я выходил из наркоза. Всем рекомендую этого специалиста. Знайте: если за дело берется Альбокринов Андрей Анатольевич, то будет все хорошо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
4 роки досвіду
Лікар-анестезіолог, володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при операціях і лікуванням критичних станів.
01 жовтня '16р.
Вдячна Івану Івановичу за компетентність. Добре перенесла наркоз. Щиро дякую!