Лікарі анестезіологи у Львові (Шевченківський район)

Мирослава
Марьяна Дмитриевна очень хорошая женщина. Какая же непростая работа у нее, лечить деток с больным сердцем. Она компетентна во многих вопросах, всегда проконсультирует и поможет.
05 липня '18 г.
К Марьяне Дмитриевне попали по рекомендациям. У моего малыша врожденный порок сердца. Мне было важно найти ответственного и квалифицированного врача. И я его нашла. Сердечное спасибо вам, Марьяна Дмитриевна.
28 червеня '18 г.
Катерина
Моя мама погано переносить наркоз, тогу задля страховки я звернулась до Новікевича, щоб той слідкував за її станом під час операції, та після неї. Він довів, що я не помилилась з вибором. Під його керівництвом, процедура пройшла без ускладнень та ексцесів. Дякую Вам, за маму.
24 травня '17 г.
Софія
Нам потрібен був спеціаліст-анестезіолог, який був би присутнім під час операції. Так я познайомилась з Новікевич Андрієм. Завдяки йому операція пройшла успішно, а анестезія допомогла не відчувати болю. Дякуємо.
17 травня '17 г.
Анестезіолог
Доктор Новікевич Андрій — лікар-анестезіолог, спеціаліст з дитячої анестезіології. Консультує пацієнтів різного віку — дорослих і дітей з питань знеболювання під час операції. Здійснює підбір оптимального способу анестезії, дозування знеболюючих засобів з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, наявності перенесених травм, хронічних захворювань, алергічних реакцій на певні препарати. Психологічно готує дитину до майбутньої операції. Проводить анестезіологічні заходи, стежить за станом хворого під час хірургічного втручання і в період виходу з наркозу.
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Кардіолог, лікар функціональної діагностики
Дитячий кардіолог, проводить функціональну діагностику. Займається лікуванням вроджених патологій серця, ревматичних та неревматичних хвороб серця, міокардитів, артеріальної гіпертензії, вегето-судинної дистонії.
Анестезіолог
Лікар проводить оцінку загального стану пацієнта у період знаходження під наркозом. Вводить спинальную й епідуральну анестезію. Проводить комплекс заходів з ліквідації гострої дихальної, серцевої та ниркової недостатності. Виводить пацієнта з коми будь-якої етіології. Усуває анафілактичний шок і його наслідки.