Лікарі анестезіологи у Львові (Шевченківський)

17 років досвіду
Лікар-анестезіолог першої категорії, є досвідченим фахівцем всфері анестезіології, що володіє всіма сучасними технологіями анестезії.
Костянтин
08 березеня '17р.
Насправді, від анестезіолога багато чого залежить, якщо справа йде до хірургічного втручання. Радий, що мене супроводжував в цьому питанні Боднар. Дякуючи його професійним знанням та увазі, в мене все пройшло гладко і без ускладнень.
26 років досвіду
Лікар-анестезіолог вищої категорії, володіє всіма сучасними технологіями анестезії. Надає допомогу пацієнтам при важких станах, серцевої недостатності, анафілактичний шок, інфаркті міокарда.
Василий
09 лютого '17р.
Когда узнал, что моим врачом-анестезиологом будет Андрей Анатольевич, сразу успокоился. Врач подготовил меня к операции и был рядом, когда я выходил из наркоза. Всем рекомендую этого специалиста. Знайте: если за дело берется Альбокринов Андрей Анатольевич, то будет все хорошо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
4 роки досвіду
Лікар-анестезіолог, володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при операціях і лікуванням критичних станів.
01 жовтня '16р.
Вдячна Івану Івановичу за компетентність. Добре перенесла наркоз. Щиро дякую!
Дитячий лікар
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський