Лікарі хірурги у Львові (Шевченківський)

35 років досвіду
Олексій Ількович лікар-хірург вищої категорії, спеціаліст з УЗ діагностики. Надає послуги у сфері хірургічного втручання, проводить оперативне втручання різних видів, ультразвукові дослідження.
Орест
09 лютого '17р.
Пам’ятаю дуже добре Кушніра. Потрапив до нього випадково на прийом. Олексій Ількович надав дуже вчасно допомогу, гарний хірург нічого не скажеш. Дякую йому!
Записатися на прийом
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
25 років досвіду
Лікар-хірург вищої категорії, спеціаліст з лапароскопічної хірургії. Займається питаннями загальної хірургії (хірургія печінки та жовчевивідних шляхів, хірургія підшлункової залози та шлунково-кишкового тракту), ендокринною патологією (хірургія щитоподібної та прищитоподібних залоз, хірургія надниркових залоз, ускладненнями цукрового діабету), лапароскопічною хірургією.
Дмитро
29 серпня '16р.
Орест Михайлович повертав мене до нормального життя після тяжкої травми. Не очікував, що результат буде настільки вражаючим.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Нейрохіруг
35 років досвіду
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі нейрохірургії, нейротравматології, хірургії гіпофіза. Проводить консультативні прийоми. Лікує захворювання центральної та периферичної нервової системи. Виконує вертебральні блокади під контролем КТ. Проходив стажування в клініках Україні, Польщі, Німеччини. Є членом Української Асоціації нейрохірургів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
20 років досвіду
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
Тетяна
04 листопада '16р.
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський