Лікарі хірурги у Львові (Шевченківський)

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Хірург
10 років досвіду
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультації акушера-гінеколога та діагноста. Займається консервативним і оперативним лікуванням гінекологічних патологій. Володіє методиками діагностичної і хірургічної лапароскопії. Проводить ультразвукові обстеження органів малого тазу жінок. Виконує розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.
22 травня '17р.
Андрій Созоник - гарний спеціаліст. Він не тільки прекрасно знається на питаннях гінекологічного профілю, але й може зробити УЗ дослідження. Таким чином немає пошкодженого телефону, він сам обстежує те, що необхідно.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-06-22
Нейрохіруг
35 років досвіду
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі нейрохірургії, нейротравматології, хірургії гіпофіза. Проводить консультативні прийоми. Лікує захворювання центральної та периферичної нервової системи. Виконує вертебральні блокади під контролем КТ. Проходив стажування в клініках Україні, Польщі, Німеччини. Є членом Української Асоціації нейрохірургів.
06.05.2017
30 листопада '-1р.
Надзвичайно складну операцію на головному мозку пережив мій син. Ільчишин Роман тоді його оперував. Лікар ніби вдихнув нове життя у нашого сина. Сергій Васильович кваліфікований спеціаліст, лікар "від Бога". Ми красно дякуємо Роману всією сім’єю за допомогу.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
35 років досвіду
Олексій Ількович лікар-хірург вищої категорії, спеціаліст з УЗ діагностики. Надає послуги у сфері хірургічного втручання, проводить оперативне втручання різних видів, ультразвукові дослідження.
Орест
09 лютого '17р.
Пам’ятаю дуже добре Кушніра. Потрапив до нього випадково на прийом. Олексій Ількович надав дуже вчасно допомогу, гарний хірург нічого не скажеш. Дякую йому!
Записатися на прийом
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
25 років досвіду
Лікар-хірург вищої категорії, спеціаліст з лапароскопічної хірургії. Займається питаннями загальної хірургії (хірургія печінки та жовчевивідних шляхів, хірургія підшлункової залози та шлунково-кишкового тракту), ендокринною патологією (хірургія щитоподібної та прищитоподібних залоз, хірургія надниркових залоз, ускладненнями цукрового діабету), лапароскопічною хірургією.
Дмитро
29 серпня '16р.
Орест Михайлович повертав мене до нормального життя після тяжкої травми. Не очікував, що результат буде настільки вражаючим.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-06-22
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
20 років досвіду
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
Тетяна
04 листопада '16р.
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський