Лікарі пластичні хірурги у Львові (Шевченківський)

33 роки досвіду
Василь Степанович пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, комбустіолог. Лікар спеціалізується на відновлювальній хірургії.
Світлана
04 вересня '17р.
Спеціаліст вищої категорії,він заслуговує на найвищі нагороди.Це талант і Дар Божий в одній людині.Я рада,що лікувалася в такого чудового Доктора.Золоті руки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
24 роки досвіду
Лікар-пластичний хірург, лікар вищої категорії, займається естетичною реконструктивною хірургією, провідний фахівець клініки.
Алла
04 березеня '17р.
Ждала своей очереди, чтобы попасть на консультацию к такому пластическому хирургу, как Сащин В.В. Всегда мечтала иметь красивую подтянутую грудь. После кормления и беременности грудь потеряла свой внешний вид. После операции моя мечта сбылась. Теперь грудь такая, как я хотела. Главное, что я смогу без проблем кормить ребенка, если снова забеременею.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
10 років досвіду
Лікар пластичний хірург, керівник ЛОР-служби центру пластичної хірургії “PRO-COSMETIC”. Спеціалізується на функціональній та естетичній ринопластці, лікуванню хропіння.
Мирослава
09 листопада '16р.
Василь Васильович вміє тактовно підійти до вирішення питань його профілю. Під його керівництвом не страшно, не боляче, а результати роботи його мені сподобались.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-10-22
7 років досвіду
Пластичний хірург, спеціаліст по естетичній та функціональній ринопластиці, займається хірургією лор-органів.
Наташа
15 лютого '17р.
Мой длинный нос всегда меня огорчал.Когда появилась возможность, пришла на консультацию к Роману Владимировичу. Мне этого пластического хирурга рекомендовали хорошие знакомые. Результатом операции более чем довольна. Теперь любуюсь своим маленьким, аккуратненьким носиком. Супер! Я счастлива.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Хірург
20 років досвіду
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
Тетяна
04 листопада '16р.
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта