Лікарі пластичні хірурги у Львові (Шевченківський)

Хірург
20 років досвіду
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
Тетяна
04 листопада '16р.
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Пластичний хірург
Лікар пластичний хірург, керівник ЛОР-служби центру пластичної хірургії “PRO-COSMETIC”. Спеціалізується на функціональній та естетичній ринопластці, лікуванню хропіння.
Мирослава
09 листопада '16р.
Василь Васильович вміє тактовно підійти до вирішення питань його профілю. Під його керівництвом не страшно, не боляче, а результати роботи його мені сподобались.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
33 роки досвіду
Василь Степанович пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, комбустіолог. Лікар спеціалізується на відновлювальній хірургії.
Світлана
24 жовтня '16р.
Дуже рада, що в звернулась за допомогою саме до Василя Степановича. Чудовий хірург, прислухався до моїх побажань, все зробив як найкраще.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9,5
24 роки досвіду
Лікар-пластичний хірург, лікар вищої категорії, займається естетичною реконструктивною хірургією, провідний фахівець клініки.
Мирослава
25 вересня '16р.
Казати, що у Віктора Володимировича золоті руки – це зайве, тому що це відомо всім його пацієнтам. Бажаю потрапити до нього на лікування!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
7 років досвіду
Пластичний хірург, спеціаліст по естетичній та функціональній ринопластиці, займається хірургією лор-органів.
Тетяна
11 жовтня '16р.
Дякую Новосільському за уважне ставлення, компетентність і наполегливість. Запропонований ним варіант операції дійсно перевершив мої очікування
Записатися на прийом
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський