Лікарі флебологи у Львові (Шевченківський район)

Анастасія
Залишаю свій відгук про Андрія Різника - бо дуже задоволена результатом. Після схуднення залишилась проблема обвислого живота. От так і з'явилась потреба в проведенні пластики. За відгуками серед знайомих по хірургах і після особистих консультацій обрала саме Андрія Богдановича. Він точно спеціаліст своєї справи, він дійсно підтвердив свої слова фото своїх робіт. Оскільки він приймає і оперує у клініці пластичної хірургії і є стаціонар, то поспілкувалась з пацієнткою по результатах. Тільки так можна переконатись у фаховості. Бо інші багато говорили, а показати нічого, або якщо і є фото то результат м'яко кажучи не вражав. Абдомінопластика щоб ви розуміли це доволі непроста операція, ставки - високі. Зараз я на третьому місяці після операції і результатом я дуже задоволена. Такщо - РАДЖУ
30 листопада '-1 г.
Олег
Проводив отопластику у цього хірурга. Прекрасний результат. Особливо треба відзначити умови перебування і персонал. Чудова клініка європейської якості.
30 листопада '-1 г.
Евгений
С огромнейшей благодарностью великолепному, блестящему доктору, сосудистому хирургу Вильчанскому Андрею Есиповичу от его пациента Евгения. Спасибо вам за ваши золотые руки, за глубокие знания, за проведенную операцию, за ваше прекрасное отношение. Еще раз говорю вам спасибо, спасибо, спасибо!
18 липня '18 г.
Василий
Спасибо Вильчанскому Андрею Есиповичу за отлично проведенную операцию и дальнейшее консультирование по послеоперационному периоду. Успехов вам в вашем нелегком труде, здоровья и всех благ по жизни. Рекомендую!
25 червеня '18 г.
Хірург, Флеболог
Лікар проводить діагностику та лікування захворювань судинної системи. В роботі використовує такі методи діагностики, як доплерографія судин нижніх та верхніх кінцівок. Займається лікуванням варикозу. Використовує сучасні методи лікування судинних патологій, склеротерапію, ендоскопічну лазерну коагуляцію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Хірург
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.