Лікарі онкологи у Львові (Шевченківський район)

Андрій Юрійович забирав 9 років тому в мене родимку з вуха і оперція пройшла прекрасно. Дуже задоволена результатом. Цього року я повернулась з проханням забрати папіломи та ще декілька родимок. Лікар дуже уважний та професійний. Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Тамара
На щорічному профілактичному огляді, у мене діагностували поліп цервікального каналу. Я розумію що це доброякісне новоутворення, але все ж таки я вирішила його видалити, мало що може трапитися в подальшому. Знайомі порадили онкогінеколога Андрія Юрійовича. Лікар дійсно професійний. Все пройшло як найкраще. Дуже задоволена його роботою! Рекомендую!
29 січня '20 г.
Врач онкогінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних новоутворень сечостатевої системи. В обов'язки спеціаліста входить виявлення жінок з високим фактором ризику розвитку онкології, збір сімейного анамнезу, а також проведення планової вакцинації проти раку шийки матки. Лікар лікує фиброму, міому, ерозію шийки матки, ендометрит, видаляє папіломи та поліпи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5