Лікарі неврологи у Львові (Шевченківський район)

Мирослава
Марьяна Дмитриевна очень хорошая женщина. Какая же непростая работа у нее, лечить деток с больным сердцем. Она компетентна во многих вопросах, всегда проконсультирует и поможет.
05 липня '18 г.
К Марьяне Дмитриевне попали по рекомендациям. У моего малыша врожденный порок сердца. Мне было важно найти ответственного и квалифицированного врача. И я его нашла. Сердечное спасибо вам, Марьяна Дмитриевна.
28 червеня '18 г.
Кардіолог, лікар функціональної діагностики
Дитячий кардіолог, проводить функціональну діагностику. Займається лікуванням вроджених патологій серця, ревматичних та неревматичних хвороб серця, міокардитів, артеріальної гіпертензії, вегето-судинної дистонії.
Дитячий невролог
Невролог, дитячий невролог
Дитячий невролог
Невролог, нейрофізіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЦНС. Веде плановий прийом пацієнтів. Проводить оцінку загального стану ЦНС, лікує неврози та неврити, займається відновленням сну. Спеціалізується на патологічних змінах головного мозку. Проводить нейрофізіологічні дослідження.