Дитячі гінекологи у Львові (Шевченківський)

Неонатолог
30 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар неонатолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з питань грудного вигодовування, займається консультацією подружніх пар щодо догляду та розвитку дітей грудного віку. Закінчила Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького.
Уляна
08 листопада '17р.
Дуже вдячна. Дуже піклується про наше немовлятко. Завжди рада і готова відповісти на всі наші запитання . Рекомендуємо
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
7 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики, дитячий та підлітковий гінеколог. Займається лікуванням гормональних розладів у жінок та дівчат. Також надає лікарську допомогу при запальних захворюваннях матки, шийки матки, інфекціях, що передаються статевим шляхом. Проводить консультації з питань планування сім'ї, психологічної підготовки дівчаток до статевої зрілості. Спеціалізується на підготовці жінок до пологів, корекції патологічних станів вагітності, комплексному веденні вагітності.
Катерина
26 травня '17р.
Прекрасний спеціаліст. Дуже приємна та кваліфікована. Раджу.
Записатися на прийом21 онлайн запис
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський