Кардіологи в Хмельницькому

Консультація кардіолога в клініці «Oxford Medical» 390
Дмитрий
Недавно возникли проблемы с сердцем. Пришел к ней на консультацию и получил четкие рекомендации по лечению.
03 вересня '16 г.
Василиса
Водила на прием отца, все прошло хорошо, будем менять образ жизни.
04 вересня '16 г.
Кардіолог
21 рік досвіду
Кардіолог працює з пацієнтами що страждають від хвороб серця. Займається лікуванням вродженого серцевого пороку, дистонії вегето-судинної системи. Використовує різні методики обстеження (ритмокардіографію,електрокардіографію, дослідження порушень в роботі коронарних артерій). Надає медичну допомогу для нормалізації роботи серцево-судинної системи, покращення загального стану здоров’я людини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Хмельницький вул. Проскурівська, 13
Дитячий кардіоревматолог
Доктор спеціалізується в області дитячої кардіоревматології. Виконує електрокардіографію, займається розшифровкою, отриманих в ході дослідження, результатів. Приймає дітей з болем в області грудей, головними болями, підвищеною втомлюваністю, частими запамороченнями, дихальними неврозами та порушенням сну.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Хмельницький вул. Зарічанська, 11 Е