Кардіологи в Житомирі

Галина
Отличный специалист. Всем довольна
12 вересня '16 г.
Наталя
Якось звернувся зі скаргами на здоров'я до Кравченко. Доктор призначила мені лікування і змусила задуматися про шкідливі звички. Через місяць вже було помітно поліпшення самопочуття. Продовжую консультуватися у лікаря, все влаштовує.
01 вересня '16 г.
Леонід
Кращого кардіолога за Кравченко мені годі і шукати. Мав змогу переконатись, що під наглядом Юлії Петрівни в мене буде повний порядок. Останні півтора року чудово себе почуваю, ніякого серцевого болю чи приступів.
03 березеня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Кардіолог
27 років досвіду
Врач кардиолог высшей категории профессиональной квалификации, специализируется в функциональной диагностике и терапии нарушений сердечного ритма и ишемической болезни сердца, Имеет большой опыт в диагностировании, терапии сердечной недостаточности и вегетососудистой дистонии. Оказывает помощь при сердечно-сосудистых и дыхательных нарушениях у плода и новорожденных. Галаган Владимир Николаевич Член Асоциации кардиологов и аритмологов.
Записатися на прийом24 онлайн записи
Консультація 240 грн.
Житомир вул. Чорновола, 4
Сімейний лікар, терапевт, кардіолог, невролог, гастроентеролог
11 років досвіду
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-02-26
Консультація 300 грн.
Житомир вул. Леха Качинського, 4
Терапевт-кардіолог
7 років досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області терапії та кардіології. Лікує гіпертонічну хворобу, стенокардію, хронічну серцеву недостатність, ішемічну хворобу серця. Приймає пацієнтів з гастритом, розладами травлення, гострою респіраторною вірусною інфекцією. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація від 210 грн.
Житомир вул. Любарська, 4