Огірко Олесь Богданович

Кардіолог, Функціональний діагност
лікар вищої категорії
Лікар-кардіолог, функціональний діагност Огірко Олесь Богданович спеціалізується в області лікування та діагностики кардіологічних захворювань. Проводить лікування ішемічної хвороби, гіпертонії та інших кардіологічних хвороб. У роботі застосовує сучасні методи діагностики.

Львів вул. Угорська, 17 р.Сихівський

Віта
Огірко Олесь Богданович, першокласний лікар кардіолог. Практикуючий лікар кардіолог з 15 річним стажем. Довго не могла знайти лікаря для мами в якої часто були серцеві напади, консультації в інших спеціалістів не давали результатів. Пан Олесь провів необхідні дослідження, після чого поставив діагноз та призначив якісне лікування, після якого стан мами значно покращився.
Іван
Я довгий час спостерігаюся у Олеся Богдановича, бо маю вроджену серцеву недостатність. Зараз мій стан значно покращився. Роботою лікаря більш ніж задоволений. Якісне лікування, призначене та зкореговане з урахуванням особливостей кожного пацієнта.
Марія Олексіївна
спокійний,уважний до пацієнта,дає рекомендації,до яких хочеться прислухатись

• 2002 р. – Львівський державний медичний університет  за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • Інтернатура за спеціальністю терапія на базі Львівського обласного державного клінічного лікувально-діагностичного кардіологічного центру.

Курси

• 2003 р. – спеціалізація по кардіології на кафедрі терапії/сімейної медицини ЛДМУ ім. Д. Галицького;
  • 2005 р. – спеціалізація з функціональної діагностики на базі ФПДО кафедри променевої діагностики ЛДМУ ім. Д. Галицького;
  • 2009 р. – спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі ФПДО Львівського державного медичного університету;
  • 2011 р. – участь у міжнародному конгресі ехокардіографії "Євроехо" ( Угорщина);
  • Систематична участь у конференціях по кардіології, зустрічах центру рідкісних хвороб серця.

• Член Європейського товариства кардіологів (European Society of Cardiology).