Чнгрян Гаяне Вачиківна

Кардіолог
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи. Приймає пацієнтів з функціональними порушеннями ритму серця, прогресуючою стенокардією, високим холестерином, задишкою, набряками нижніх кінцівок, швидкою втомлюваністю та слабкістю. Лікує серцеву недостатність, ішемічну хворобу серця, артеріальну гіпертензію та запальні захворювання серця.

Оксана К.
Звернурлась на УЗД серця, нажаль через втревогу по змогла приїхати вчасно, лікар знайшла час і перенесла пізніше, але в той же день. На УЗД так сподобалось як лікар все пояснила - що вже залишилась і на консультацію. Побільше б таких лікарів
Про Гаяне чула давно, і коли знадобився кардіолог - звернулась одразу до неї. В мене були відчуття перебоїв в роботі серця, встановили холтер, мені було зручно в п'ятницю - то дівчата адміністратори зняли в суботу, хоч лікарь і не працює. Результати отримала в понеділок і одназу призначили лікування. Довольна сервісом в клініці і бесперечно високим рівнем лікаря.
Віка
Дуже важко знайти саме свого лікаря, якому будешь довіряти. Пані Гаяне, дуже талановийтий професійний лікар та відкрита людина. З нею вже багато років тиск та холестерини тримаються в нормі. В "айкюмеді" приймає після обіду, добре що лабораторія бере кров до вечора, якщо не їв 6 годин. Завджи одразу після прийму сдаю аналізи, щоб не витрачати час.
Дарина
Звернутись до пані Гаяне мені порадила коліжанка, з якою разом займаємося бігом. Хотіла перевірити серце перед напівмарафоном. Зробила УЗД, ЕКГ, у заключені все пояснила. Добре що результати можна не чекати, а отримати електронною поштою. Клінікою задоволена
Антон
Тренер порадив звернутись на УЗД, перевірити легеневу артерію. Так і потратив до Гаяне. Тепер кожен рік проходжу у неї чек-ап спортсмена, займає не більше години - а за здоров'я спокійний. Всім раджу
В'ячеслав
Турбували болі в серці, особливо вночі, з чим я звернувся до лікарки. Після обстеження виявилось що це хребет турбує. Пані Гаяне все пояснила на майбутнє, як зрозуміти де серце, а де нерви болять, куди далі звернутись і що робити. Добре що попав до такого спеціалста
Орест
Перед плановою операцією треба було виконати УЗД, ЕКГ та огляд кардіолога. Дуже зручно коли все можна зробити в одному місці і у одного спеціаліста. На щастя, з серцем все добре, але планую привезти на огляд свого батька, бо давно шукав для нього гарного кардіолога.
Дуже толковий лікар, прекрасна людина. Чуйна і уважна. Врятувала життя моїй мамі. Безмежно вдячна!!
Володимир
Дуже чуйна і уважна лікарка! Дві години на мене витратила, цікавилася всім, не лише кардіологією, щоб отримати повну картину здоров'я! Як буде по лікуванню - побачимо, але склала враження професіонала і залишилися після візиту дуже приємні враження

• 2001 р. — ЛНМУ ім. Д. Галицького, «Лікувальна справа»;
  • 2005 р. — ЛНМУ ім. Д. Галицького, клінічна ординатура, «Внутрішня медицина».

• 2002 р. — Світовий конгрес «Серцева недостатність», Вашингтон;
  • «Multidisciplinary approach to treatment of patients with cerebrovascular pathology and pain management», світовий конгрес;
  • 2017 р. — «Серцева недостатність», Париж;
  • «Cardiovascular rehabilitation training course»;
  • «Львівський міжнародний практично орієнтований курс з інтервенційної кардіології та ангіології»;
  • «Доказова медицина в практиці внутрішніх хвороб»;
  • «Імплантовані пристрої. Покази до встановлення і особливості ведення пацієнтів»;
  • «Артеріальна гіпертензія – червона мітка, курс для лікарів приватної медицини»;
  • «Високоспеціалізована діагностика та лікування серцево – судинних захворювань»;
  • «Основи кардіореабілітації»;
  • «Сімейне гіперхолестеринемії: від класичних уявлень до реальної практики в України».

Лікар надає послуги

• первинна та повторна консультація пацієнтів;
  • передопераційна підготовка пацієнтів;
  • оцінка передопераційного ризику;
  • діагностика серцево-судинної патології.

Лікар займається лікуванням захворювань

• головокружіння;
  • втрата свідомості;
  • кардіоміопатія;
  • міокардит;
  • вада серця;
  • порушення провідності та ритму;
  • серцево-судинна патологія при супутніх захворюваннях та вагітності;
  • ішемічна хвороба серця;
  • первинна та вторинна гіпертонія;
  • хронічна тромбоемболія;
  • атеросклеротична васкулярна хвороба.