Сторінка 4. Кардіологи у Львові

После сильного стресса почувствовала ноющие ощущения в области сердца. Лилия Григорьевна профессионально подошла к постановке диагноза. Отправила меня на ЭКГ и УЗИ. Действовала очень быстро. Серьезной сердечной патологии не выявили, но лечение врач все же мне расписала, чтобы первые симптомы, не переросли в нечто более серьезное.
04 квітня '17 г.
Ксения
К Лилии Григорьевне обратилась с отдышкой, учащенным сердцебиением и быстрой утомляемостью. Сразу поняла, что она очень компетентный специалист и искренне желает помочь.Никаких лишних назначений и препараты прописала по адекватной цене. Лечение провела эффективное. В общем, все очень четко. Я довольна.
21 квітня '17 г.
Ганна
Виявила захворювання та приназначила ефективне лікування. Дякую їй за допомогу.
18 вересня '16 г.
Никита
Лечили дедушку после инфаркта. Специалист очень толковый.
03 вересня '16 г.
Орест
Юхимів талановитий лікар-кардіолог та відповідальна людина. Якщо вже довіряти своє здоров'я, то таким фахівцям, як він.
28 вересня '16 г.
Аркадій
Юхимів обізнаний і вихований лікар. З ним легко спілкуватися, лікування назначає виважено, мені допоміг одужати.
19 липня '16 г.
1 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-06
Консультація 650/550 грн.
Кардіолог
Член Української ассоціації кардіологів Член Української ассоціації лікарів-інтерністів Лікар-кардіолог проводить електрокардіограму серця, призначає та корегує лікування хвороб серцево-судинної системи в залежності від поставленого діагнозу. Займається консультативними прийомами та медичним оглядом пацієнта. Лікує гіпертонічну хворобу, серцеву недостатність, кардіоміопатію, ішемічну хворобу серця
Кардіолог
Лікар-кардіолог, лікар функціональної діагностики. Проводить первинний огляд пацієнта, електрокардіографічне обстеження, надає інтерпретацію ЕКГ, ЕхоКГ, данних лабораторних обстежень.
Кардіолог, лікар з функціональної діагностики
Спеціаліст працює кардіологом та лікарем з функціональної діагностики понад 7 років. Постійно вдосконалюює, поповнює свої знання та навички, не зупиняючись на досягнутому.
Терапевт
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний
Терапевт, УЗД-спеціаліст
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний
Кардіолог, лікар функціональної діагностики
Висококваліфікований лікар з численною кількістю курсів, семінарів та конференцій. Спеціаліст, що надає широкий спектр послуг з максимально точним результатом. Лікар знає як вирішити будь яку задачу. З нею Ваше здоров’я в безпеці!
Записатися на прийом1 онлайн запис