Сторінка 2. Косметологи у Львові

Алла
Мне понравился доктор, но еще больше мне понравился результат проведенного лечения. Рекомендую.
01 вересня '16 г.
Леся
Нехай вас не вводить в оману, що ваш косметолог - чоловік. Колодченко один з кращих фахівців, володіє всіма сучасними методами лікування та профілактики в дерматокосметології. Раджу, не пошкодуєте!
13 вересня '16 г.
Yulia
Справжній професіонал, кваліфікований косметолог та хороша людина! Вже 4 роки відвідую Олю, робила багато процедур, результати видно одразу. Всім раджу Ольгу Судник!
24 квітня '18 г.
Любовь
Я всегда была недовольна своей внешностью. Обратилась к Руслане Михайловне, и очень рада. После лечения я стала совсем другой, мне нравится мое лицо. Спасибо
05 січня '17 г.
У моего брата все лицо в угрях, постоянные воспалительные, гнойные прыщи. Он обратился к Ирине Михайловне, она провела осмотр, брат сдал много анализов, и врач назначила лечение. Сейчас лицо у брата намного чище, он очень доволен. Спасибо
30 листопада '-1 г.
Альбина
Умничка просто! Рекомендую.
19 серпня '16 г.
Дерматолог, Косметолог
У сферу інтересів лікаря входять нові апаратні і медикаментозні методики комплексного лікування хронічних шкірних хвороб (акне, атопічний дерматит, псоріаз, екзема, мікози, червоний плоский лишай, рожевий лишай, висівкоподібний лишай), захворювань нігтьових пластин і волосся. Лікар володіє консервативними і хірургічними методами видалення доброякісних новоутворень шкіри. Проводить криомассаж, лікування гіпергідрозу препаратом Диспорт, лімфодренаж, мезотерапію, хімічні пілінги, контурну пластику, биоревитализацию, плазмоліфтінг.
Косметолог
Спеціаліст займається проведенням косметологічних процедур по догляду за шкірою обличчя та тіла. Кожному пацієнту підбирає індивідуальну програму лікування в залежності від віку, стану та типу шкіри. У своїй роботі використовує масажі, косметичні маски, пілінги, обгортання, скрабування.
Консультація безкоштовно
Дерматокосметолог
Лікар дерматокосметолог, проводить процедури по омолодженню обличчя, використовуючи елос-технології. Лікар робить біорепарацію та біоревіталізацію шкіри, володіє технологією контурної пластики. Є автором власної методики з лікування акне.
Дерматовенеролог, Трихолог, Косметолог
Дерматовенеролог, хірург-дерматолог, косметолог
Сучасний підхід лікаря до лікування дерматологічних хворих спираючись на аспекти доказової медицини. Поетапний контроль та індивідуальний підхід до ведення пацієнта.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Терапевт
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій терапевтичного профілю. Консультує з питань вакцинації, правильного харчування та профілактики захворювань. У роботі використовує такі методики, як фокусно-ударна терапія, плазмоліфтинг та PRP терапія. Лікує анемію, харчові отруєння, ГРВІ, грип.
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Косметолог
Спеціаліст проводить косметологічні процедури по догляду за шкірою обличчя та тіла, усуває різні дефекти. В роботі використовує неінвазивні методи лікування, при яких не порушується цілісність шкірних покривів. Лікує вугрові висипання, постакне, дрібні зморшки, пігментні плями, целюліт.
Консультація безкоштовно