Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі косметологи в Полтаві

Дерматовенеролог, Косметолог
21 рік досвіду
9,98
Лікар Коблицька Наталія Вадимівна професійний дерматовенеролог, косметолог. Надає медичні послуги у випадках різноманітних висипів, подразнень шкіри. Консультує і лікує пацієнтів від дерматитів (контактного, ати пічного). Поводить діагностику шкірного покрову за допомогою дерматоскопії, визначаючи збудників ураження. При необхідності виконує косметичній пілінг, маски, чистку обличча.
Консультація 130 грн.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
Дерматокосметолог
14 років досвіду
9,98
Лікар Потапенко Вікторія Вікторівна спеціалізується в області дерматокосметології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями та косметичними проблемами шкіри. Лікар займається проведенням косметичного пілінгу та чистки обличчя, накладанням косметичних масок, проведенням ін’єкцій ботулотоксину. Спеціалізується на усуванні пігментних плям, судинних зірочок, рубців, бородавок, зморшок, розтяжок.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Полтава пров. Первомайський, 5
Дерматовенеролог
21 рік досвіду
9,98
Лікар Скрипник Влада Анатоліївна спеціалізується в області дерматології та венерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням шкіри, зовнішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням атопічного, контактного дерматиту, грибкових уражень шкіри, псоріазу, гонореї, трихомоніазу, урогенітального кандидозу та хламідіозу. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, мікродермабразії, дермабразії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава вул. Фурманова, 8б
Дерматовенеролог
9,98
Лікар Жогова Наталля Іллівна спеціалізується в області дерматовенерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями шкіри, венерологічними захворюваннями. Лікар займається терапією запальних та грибкових захворювань шкіри, лікуванням псоріазу, розацеа, псоріазу та вітіліго. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, мікродермабразії, терапії гонореї, хламідіозу, трихомоніазу та сифілісу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Дерматовенеролог
27 років досвіду
9,98
Лікар Білаш Наталія Геннадіївна спеціалізується в області дерматології та венерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням шкіри, зовнішніх статевих органів. Лікар займається терапією контактного та атопічного дерматиту, грибкових уражень шкіри, псоріазу, вітіліго, плоского червоного лишаю, розацеа. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, дермабразії, лікуванні трихомоніазу, хламідіозу, гонореї.
Записатися на прийом
Полтава пров. Первомайський, 5
Дерматовенеролог
9,98
Лікар Гриценко Катерина Євгенівна спеціалізується в області дерматовенерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями шкіри, венерологічними захворюваннями. Лікар займається терапією контактного дерматиту, грибкових уражень шкіри та нігтів, вітіліго, псоріатичного ураження шкіри. Спеціалізується на проведенні дермабразії, дерматоскопії, лікуванні гонореї, трихомоніазу та хламідіозу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Степового Фронту, 29